Web Timer prozradí, na kterých webech trávíte nejvíce času

Je největším žroutem vašeho času Facebook nebo YouTube? Kolik času trávíte na sociálních sítích nebo čtením svých oblíbených magazínů? Používáte-li prohlížeč Chrome, může vám to zjistit užitečné rozšíření s názvem Web Timer.

Podívat se, kolik času člověk denně stráví na tom kterém webu, může být zajímavé. Zvláště v případě, kdy máte webový prohlížeč otevřen prakticky po celý den. Při procházení galerie rozšíření pro webový prohlížeč Chrome jsem narazil na rozšíření Web Timer, který dělá přesně tohle – měří čas strávený na různých webech a získané údaje zobrazí ve formě grafu.

Web Timer není nijak složitý doplněk, neměl by tedy Chrome vůbec zpomalit. Po instalaci se zobrazí jako tlačítko v liště. V nastavení můžete vyloučit z měření konkrétní domény a nastavit počet webů zobrazených v grafu.

Jak měřit čas strávený na webech

Pokud je vaším favoritem Firefox, můžete zkusit doplněk s názvem Mind the Time.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru