Výběr zajímavých RSS zdrojů pro fanoušky Drupalu

Každý, kdo se zajímá o redakční systém Drupal, jistě má několik svých oblíbených zdrojů RSS. Kromě klasiky v podobě hlavního serveru Drupal.org, možná používáte RSS zdroj z českého Drupal.cz, případně (a moc bych si to přál) občas navštívíte i Maxiorla, kde se informace o Drupalovi také vyskytují. Před pár dny jsem zapřemýšlel, které zdroje RSS by bylo nejlepší odebírat, abych si zajistil pravidelný přísun novinek o Drupalu, informací pro vývojáře a informací o nových verzích modulů.

Reklama

Dovolím si tvrdit, že ne každý, kdo pravidelně navštěvuje Drupal.org, odebírá takové RSS zdroje, které se mu hodí pro jeho práci. Schválně, kolik z vás ví, jakým způsobem přidat do RSS informace o nových verzích modulů pro Drupal 6? Nechci nikoho podceňovat, ale vzhledem k tomu, že na hlavní straně Drupal.org je pouze RSS zdroj s tím, co se objevuje na titulce, řekl bych, že málokoho napadne, aby hledal další RSS zdroje z tohoto webu.

Zde je tedy můj seznam. Najdete v něm několik zdrojů z Drupal.org a několika dalších zajímavých webů, které mají s Drupalem co dočinění:

RSS zdroje na Drupal.org

Ostatní

Všechny výše uvedené odkazy směřují přímo na RSS zdroje. Máte-li pocit, že jsem zde něco důležitého vynechal, pak napište do komentářů pod článkem. Samozřejmě na Drupal.org je mnohem více RSS zdrojů. Tak, jako je u Drupalu zvykem, je k dispozici RSS zdroj pro každou kategorii. Snažil jsem se tedy vybrat ty, o kterých si myslím, že jsou zajímavé pro většinu z vás.

Odkazy na příslušné kategorie najdete u článků na Drupal.org vždy v horní části pod nadpisem, stačí kategorii rozklepnout a použít zdroj na stránce se seznamem odpovídajících článků.

Reklama

Komentáře

Super seznam. Ten lullabot je parádní. A ještě bys mohl přihodit nicklewis.com

Hm, neznám. Nicméně nevím, proč bych to dělal, když je tam jen obrázek ryby a mailový kontakt ;-)

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Omlouvám se. Není to .com ale .org. Takže nicklewis.org

Přidat komentář