Video se systémem Drupal 4.7.0

Dění okolo nové verze CMS systému Drupal nabývá na intenzitě. Nejnověji se objevilo několik zajímavých videocastů, tedy videí, která popisují různé vlastnosti Drupalu.

Na příslušné webové stránce Drupalu najdete hned tři videa ve formátu MOV. K jejich přehrávání budete potřebovat nejlépe QuickTime 7. Videa pojednávají o nových vlastnostech verze 4.7, ukazují instalaci krok za krokem a třetí video je věnováno upgradu stávající instalace Drupalu.

Přestože jsou videa v angličtině, myslím, že skvěle poslouží každému, tedy i tomu, kdo by se normálně anglicky nedomluvil. Pokud zvládáte alespoň základy angličtiny nebo umíte anglicky pasivně, pak videa pochopíte. Komentář je totiž dobře srozumitelný a přesně se doplňuje s tím, co se děje na obrazovce. Nové vlastnosti Drupalu, instalaci na počítač včetně nastavení databázového serveru a PHP, případně upgrade Drupalu na novou verzi s těmito videi určitě pochopíte.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru