Tip: Porovnejte si zdarma různé cloudové služby

Nedávno jste si na Maxiorlovi mohli přečíst o službách, které umožňují na své servery zdarma ukládat data. Dnes si představíme aplikaci Online Drive Benchmark, která vám umožní vybrat cloudové úložiště vyhovující vašim požadavkům.

Těm, kteří nečetli, připomínám článek Uložte si na internetu zdarma 117 GB dat. Najdete v něm přehled nejznámějších cloudových úložišť nabízejících určitý prostro zdarma.

Online Drive Benchmark je bezplatný software, který vám umožní otestovat a porovnat vlastnosti cloudových služeb, jež poskytují na internetu úložiště pro vaše data zdarma. Aplikace porovnává nejen nabídku poskytovatelů služeb, ale také individuální specifika uživatele (např. jak daleko se nachází od serverů služby, jakého má poskytovatele internetu, router, operační systém atd.).

Online Drive Benchmark

Online Drive Benchmark

Online Drive Benchmark vám tak pomůže jednoduše zjistit, jaká služba se nejlépe hodí právě pro váš počítač s vaším připojením k internetu. Ovládání aplikace je díky průvodci velmi snadné a zvládne ho každý. V současné době aplikace podporuje tyto služby:

  • Strato HiDrive
  • Trend Micro SafeSync
  • box.net
  • DriveHQ
  • Filesanywhere

Seznam podporovaných služeb je omezený, neboť ne všechny umožňují získat informace, které jsou k porovnání potřebné. Online Drive Benchmark je však relativně nový nástroj a jeho výrobce slibuje, že další podporované služby budou rychle přibývat. Online Drive Benchmark podporuje pouze operační systém Windows.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru