YouTube

Vyždímejte z Youtube víc

Youtube většina z nás používá pro poslouchání hudby, sledování šílených klipů u hudby, která se poslouchat nedá, nebo sledováním koťátek, failů a podobně. Jenže Youtube, jako většina služeb Googlu, je prošpikován zákoutími a funkcemi, které většina lidí nezná a které povyšují službu pro masy na něco pro fajnšmekry. V našem dnešním článku se tohoto světa nehloupého Youtube alespoň lehce dotkneme.

Jak vytvořit vlastní Google Search Story

Řadě z vás možná Google Search Story nic neříká, ovšem ve skutečnosti většina z nás ví, o čem je řeč. Viděli jste v televizi reklamu na vyhledávač Google? S Google Search Stories Video Creatorem si můžete podobné video vytvořit i sami.

Návod: jak na YouTube přehrávat více klipů najednou

Občas určitě dostanete chuť nechat YouTube zapnuté jen tak na pozadí a přehrávat si z něj různé písničky. Neustálé překlikávání na další skladby ve výběru a jejich hledání není zrovna pohodlné. Pokud jste ještě nepřišli na to, jak jednoduše přehrávat více klipů za sebou, zde je malý návod, jak toho na YouTube docílit.
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru