.NET

Seznamte se s eshopem nopCommerce

Pokud jste někdy přemýšleli, že si vytvoříte eshop, zřejmě jste narazili na spoustu e-commerce systémů nabízející rozdílné možnosti a funkcionalitu. Většina e-commerce řešení je psaná v PHP. Pokud ale chcete zvolit jinou technologii, a to stále se rozšiřující .NET, máte k dispozici e-commerce systém nopCommerce, kterému se dále budu věnovat.
reklama

Microsoft končí rok 2011 vydáním kritické aktualizace

Bulletin s označením MS11-100 přichází několik týdnů před obvyklým "záplatovacím úterým," tedy druhým úterým v měsíci, kdy Microsoft pravidelně vydává své aktualizace. Nový patch záplatuje chybu, která by útočníkům mohla umožnit provést útok typu DoS (odepření služby) u webových stránek postavených na aplikačním frameworku ASP.NET. Útoky typu DoS obvykle vyžadují tisíce počítačů, které danou stránku zaplaví dotazy. Nově opravená chyba však útočníkům umožňovala zahltit stránku pouhým zasíláním určitého HTTP požadavku - každý z těchto požadavků zaměstnal 100 % jednoho jádra CPU. 
reklama

BlogEngine.NET: jak začít s webem na platformě .NET

Pokud chcete opustit PHP, nebo odjakživa dáváte přednost platformě .NET, případně si chcete jen rozšířit obzory, vyzkoušejte blogovací projekt nazvaný BlogEngine.NET. Využijete jej i na jednoduché osobní weby. V článku najdete návod na jeho instalaci a první kroky po ní.
reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru