Stahujte Outlook pro Android. Pomůže s poštou i kalendářem

Microsoft uvolnil Outlook pro Android i iOS (iPhone a iPady). Pro obě mobilní platformy je zdarma. Mobilní verze známého poštovního programu vám nabídne komfortní přístup ke zprávám nejenom na Outlook.com. Integruje i kalendář a cloudová úložiště.

Reklama

Outlook pro Android si klasicky nainstalujete z Google Play. Na startovací obrazovce, která mi z nějakého důvodu fungovala jen ve verzi na stojato, si vyberete, s jakou poštovní schránkou chcete Outlook propojit. V nabídce jsou Google, Yahoo, Outlook.com, Exchange i obecné poštovní schránky, například od Seznam.cz.

Outlook pro Android

Zobrazení obsahu poštovní schránky je pak podobné, jako třeba na webu Outlook.com. Vlevo seznam zpráv, vpravo pak náhled vybraného mailu. (Ano, nebojte, toto již funguje i naležato). Zprávy lze rychle filtrovat a zobrazit třeba jen ty prioritní nebo s označením v podobě praporku.

Po klepnutí na levé horní tlačítko se zobrazí seznam složek a v případě, že používáte pokročilejší webmail, tak se vám nabídne i zobrazení kalendáře a kontaktů. Outlook umí zobrazit také obsah úložiště OneDrive. V liště programu nechybí kromě mazání zprávy i tlačítko pro přesun do jiné složky. Mailových adres si samozřejmě do Outlooku můžete napojit, kolik libo.

Outlook pro Android (i pro iOS) je zdarma a bez jakýchkoli reklam.

Reklama

Přidat komentář