Stahujte Outlook pro Android. Pomůže s poštou i kalendářem

Microsoft uvolnil Outlook pro Android i iOS (iPhone a iPady). Pro obě mobilní platformy je zdarma. Mobilní verze známého poštovního programu vám nabídne komfortní přístup ke zprávám nejenom na Outlook.com. Integruje i kalendář a cloudová úložiště.
reklama

Outlook pro Android si klasicky nainstalujete z Google Play. Na startovací obrazovce, která mi z nějakého důvodu fungovala jen ve verzi na stojato, si vyberete, s jakou poštovní schránkou chcete Outlook propojit. V nabídce jsou Google, Yahoo, Outlook.com, Exchange i obecné poštovní schránky, například od Seznam.cz.

Outlook pro Android

Zobrazení obsahu poštovní schránky je pak podobné, jako třeba na webu Outlook.com. Vlevo seznam zpráv, vpravo pak náhled vybraného mailu. (Ano, nebojte, toto již funguje i naležato). Zprávy lze rychle filtrovat a zobrazit třeba jen ty prioritní nebo s označením v podobě praporku.

Po klepnutí na levé horní tlačítko se zobrazí seznam složek a v případě, že používáte pokročilejší webmail, tak se vám nabídne i zobrazení kalendáře a kontaktů. Outlook umí zobrazit také obsah úložiště OneDrive. V liště programu nechybí kromě mazání zprávy i tlačítko pro přesun do jiné složky. Mailových adres si samozřejmě do Outlooku můžete napojit, kolik libo.

Outlook pro Android (i pro iOS) je zdarma a bez jakýchkoli reklam.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru