Stahujte Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium

Příznivci grafických nástrojů společnosti Adobe, konkrétně Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium mohou nyní vyzkoušet zkušební verze těchto produktů. Stahovat můžete přímo z domovských stránek programů. Kompletní DVD s celou sadou zkušebních verzí produktů jsou zpoplatněna částkou 9,99 USD, nicméně pokud vám nevadí stahování, můžete využít stažení zkušebních verzí jednotlivých produktů, které tvoří sady Adobe Creative Suite 3.
reklama

Myslím, že stahování samostatných produktů Adobe CS3 je rozumnější, stáhnete si tak produkty, které vás zajímají a pak se budete snažit je poskládat do některé sady, které Adobe nabízí.

Tagy
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru