Stahujte Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium

Příznivci grafických nástrojů společnosti Adobe, konkrétně Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium mohou nyní vyzkoušet zkušební verze těchto produktů. Stahovat můžete přímo z domovských stránek programů. Kompletní DVD s celou sadou zkušebních verzí produktů jsou zpoplatněna částkou 9,99 USD, nicméně pokud vám nevadí stahování, můžete využít stažení zkušebních verzí jednotlivých produktů, které tvoří sady Adobe Creative Suite 3.

Myslím, že stahování samostatných produktů Adobe CS3 je rozumnější, stáhnete si tak produkty, které vás zajímají a pak se budete snažit je poskládat do některé sady, které Adobe nabízí.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru