Soutěž o Acronis True Image 11 ukončena

Soutěž o pět balení programu Acronis True Image 11 Home byla ukončena o půlnoci z 14. 12. 2007 na 15. 12. 2007. Abych vás trošku napnul, během víkendu budou zveřejněny pouze iniciály výherců. Celá jména zde najdete od pondělí, výherce budu také kontaktovat na e-mailovou adresu zadanou při registraci.

V pondělí budou jejich kontaktní údaje předány partnerovi soutěže firmě Zebra system, která zajistí dodání programů.

Všem výhercům blahopřeji a ostatním doporučuji sledovat Maxiorla i nadále. Soutěž o Acronis True Image 11 Home nebyla jediným překvapením na tomto webu. V dalších dnech zde najdete opět zajímavou soutěž. Samozřejmě budu rád, pokud si přečtete i články, které se na tomto webu objevují a dáte mi vědět, jak jste s nimi spokojeni.

Správné odpovědi

Správné odpovědi na soutěžní otázky byly tyto:

Program Acronis True Image slouží k zálohování. Acronis True Image 11 funguje ve Windows Vista. Výrobce programu má sídlo v Burlingtonu. Zebra systems, s.r.o. je výhradním dodavatelem softwaru Acronis pro ČR a SR od roku 2003. Nejstarší článek na Maxiorel.cz má datum 18. 12. 2005. Celkem bylo 115 správných odpovědí.

Soutěžící

Informace o soutěží zaujaly 1 346 čtenářů. Kupodivu pouze 165 z vás mělo odvahu se soutěže zúčastnit a odpovědět na vcelku jednoduché otázky. Samozřejmě ne všechny odpovědi byly správné. Soutěžili jste o zálohovací program, který jste zřejmě chtěli získat. Přesto se objevili tři odpovědi s nesprávným tvrzením, že Acronis True Image 11 je určen k prohlížení obrázků.

Jeden byl přesvědčen o tom, že program nefunguje ve Windows Vista, jedna čtenářka si myslela, že True Image 11 funguje ve Windows Vista pouze při vypnutém Aeru. Horší to bylo se správným určením sídla firmy Acronis. Nesprávné Los Angeles tipovalo 5 z vás, Prahu šest čtenářů.

Nejvíce chyb jste udělali při určování, od kdy  je Zebra systems dodavatelem softwaru Acronis pro ČR a SR. Správná odpověď byla od roku 2003, tři čtenáři tipli rok 2001, třicet pak rok 2002. Potíže vám dělalo určení data nejstaršího článku na Maxiorel.cz. Dvanáct čtenářů tipovalo 10. leden 2004,  jedenáct pak 10. červen 2005.

Součástí dotazníku byly i nepovinné odpovědi. Většina z vás programy od Acronisu nepoužívala, objevilo se však několik čtenářů, kteří již měli zkušenosti se staršími verzemi Acronis True Image a s programem Acronis Disk Director. Články na Maxiorlovi jste hodnotili kladně, objevila se jediná výtka, a to na množství reklamy. O soutěž jste se většinou dozvěděli při čtení jiných článků na Maxiorlovi, případně na doporučení kamaráda/kamarádky. Potěšilo mě, že se tak většina soutěžících rekrutovala ze čtenářů tohoto webu.

V poznámkách někteří z vás uvedli tipy na další články a názory, o čem by se na Maxiorlovi mělo psát více. Děkuji vám a vezmu si tyto připomínky k srdci. Kdybych vyhodnocoval nejvtipnější poznámku, zřejmě by ji získal soutěžící, který do políčka pro poznámku uvedl: O přestávce kouří na záchodě :). Všem, kdo do poznámek napsali snad až příliš pochvalné věty, ze srdce děkuji, nicméně musím vás ujistit, že na rozhodnutí o vítězích to nemělo vliv.

V soutěži se objevily dvě čtenářky, které se pokusily v rozmezí několika dnů hlasovat dvakrát. Vzhledem k tomu, že jsem původní nastavení soutěžního formuláře, kdy nebylo možné odpovědět vícekrát, změnil v očekávání, kolik z vás se pokusí zvýšit šance na výhru, musel jsem druhé odpovědi těchto soutěžících odstranit.

Výherci

Výherci se stávají tito soutěžící:

Aleš Jansa ze Znojma
Milan Zahradník z Dalovic
Pavel Müler z Velkého Šenova
Renata Varšavová ze Sezemic
Zdeněk Špryňar z Černilova

Všem výhercům blahopřeji.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

hmm, a kolik lidí soutěžilo? Tedy pokud to není tajné (njn zvědavost je zvědavost :)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru