S Computerem ušetříte desetitisíce

Časopis Computer začal zařazovat na své DVD přílohy plné verze zajímavých programů, jejichž ceny se v souhrnu pohybují mezi pěti až deseti tisíci korun, a to v každém čísle. Již delší dobu se v Computeru můžete setkat s plnými verzemi multimediálních titulů od BSP Multimedia, například Staň se světošlápkem, Encyklopedie vesmíru aj. Ty byli prostřídávány tituly jako Nejkrásnější trasy pro horská kola a plnými verzemi velkých her.

Reklama

Od čísla 11/06 však nastoupila doslova nová vlna plných verzí. Na úvod jste mohli získat ACD FotoSlate a podle ohlasů populární MotionArtist zcela zadarmo, resp. v ceně Computeru, která se pohybuje od 59,90 Kč do 99,90 Kč podle verze s CD nebo DVD. V čísle 12/06 pak série plných verzí pokračuje programy eXpert PDF Standard, JAWSpdf Editor, mým oblíbeným defragmentátorem O&O Defrag Pro a povedeným čističem registrů Registry Mechanic.

Registry Mechanic

Registry Mechanic

Doslova záplava plných verzí vás čeká v prázdninových dvojčíslech. Najdete tu vypalovací program Ashampoo Burning Studio, zajímavý přehrávač AV MP3 Player Morpher, souborového správce ve stylu Průzkumníka Directory Opus, povedený HTML editor s možností vizuálního návrhu NetObject Fusion, skvělý editor kaskádových stylů Style Master a urychlovač počítače PC Booster. Tento výčet doplňuje databáze hotelů a ubytovacích zařízení HotelGuide a především Microsoft Office 2007 Professional Beta 2 funkční do 1. února 2007. Nemusíte ji tedy stahovat z internetu.

Skvělý defragmentátor O&O Defrag Pro

Skvělý defragmentátor O&O Defrag Pro

Přiznávám, že vzhledem k tomu, že CD a DVD přílohy Computeru jsou mým dílem, jsou mé názory na jejich kvalitu a náplň ovlivněny. Na druhou stranu je nákup Computeru skvělou příležitostí jak získat plné verze užitečných programů za zlomek jejich ceny. A k tomu samozřejmě i zajímavý časopis plný zajímavého čtení.

Některé z plných verzí programů na CD a DVD Computeru jsou v češtině. Pokud je tedy čeština pro vás lepší než angličtina při práci s programy, přijdete si na své.

Reklama

Komentáře

To je skvělé, třeba OO Defrag se skvěle hodil. Za 100Kč (teda méně, Computer mám předplacený) programy za 10000Kč, tomu se říká výhodný časopis. Příště tam bude co? Adobe Photoshop za 30000? :D (to je samozrejme jen vtip i kdyz clovek nikdy nevi:)

Přidat komentář