S Computerem ušetříte desetitisíce

Časopis Computer začal zařazovat na své DVD přílohy plné verze zajímavých programů, jejichž ceny se v souhrnu pohybují mezi pěti až deseti tisíci korun, a to v každém čísle. Již delší dobu se v Computeru můžete setkat s plnými verzemi multimediálních titulů od BSP Multimedia, například Staň se světošlápkem, Encyklopedie vesmíru aj. Ty byli prostřídávány tituly jako Nejkrásnější trasy pro horská kola a plnými verzemi velkých her.

Od čísla 11/06 však nastoupila doslova nová vlna plných verzí. Na úvod jste mohli získat ACD FotoSlate a podle ohlasů populární MotionArtist zcela zadarmo, resp. v ceně Computeru, která se pohybuje od 59,90 Kč do 99,90 Kč podle verze s CD nebo DVD. V čísle 12/06 pak série plných verzí pokračuje programy eXpert PDF Standard, JAWSpdf Editor, mým oblíbeným defragmentátorem O&O Defrag Pro a povedeným čističem registrů Registry Mechanic.

Registry Mechanic

Registry Mechanic

Doslova záplava plných verzí vás čeká v prázdninových dvojčíslech. Najdete tu vypalovací program Ashampoo Burning Studio, zajímavý přehrávač AV MP3 Player Morpher, souborového správce ve stylu Průzkumníka Directory Opus, povedený HTML editor s možností vizuálního návrhu NetObject Fusion, skvělý editor kaskádových stylů Style Master a urychlovač počítače PC Booster. Tento výčet doplňuje databáze hotelů a ubytovacích zařízení HotelGuide a především Microsoft Office 2007 Professional Beta 2 funkční do 1. února 2007. Nemusíte ji tedy stahovat z internetu.

Skvělý defragmentátor O&O Defrag Pro

Skvělý defragmentátor O&O Defrag Pro

Přiznávám, že vzhledem k tomu, že CD a DVD přílohy Computeru jsou mým dílem, jsou mé názory na jejich kvalitu a náplň ovlivněny. Na druhou stranu je nákup Computeru skvělou příležitostí jak získat plné verze užitečných programů za zlomek jejich ceny. A k tomu samozřejmě i zajímavý časopis plný zajímavého čtení.

Některé z plných verzí programů na CD a DVD Computeru jsou v češtině. Pokud je tedy čeština pro vás lepší než angličtina při práci s programy, přijdete si na své.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

To je skvělé, třeba OO Defrag se skvěle hodil. Za 100Kč (teda méně, Computer mám předplacený) programy za 10000Kč, tomu se říká výhodný časopis. Příště tam bude co? Adobe Photoshop za 30000? :D (to je samozrejme jen vtip i kdyz clovek nikdy nevi:)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru