PPC reklama je stále hitem. Kde mít své kampaně?

Propagace je u každé firmy i živnostníka velmi důležitá. Už několik posledních let se přesouvá hlavně na internet. Zde se hitem stávají takzvané PPC kampaně. Velmi zajímavá forma, která má hned několik výhod:
  • Dobré možnosti cílení
  • Jednoduchá tvorba kampaní
  • Snadné vyhodnocení

Také nad touto možností uvažujete? Podívejte se, kde je možné tento typ reklamy mít. A kde ho doporučíme i my.

Google

Světově nejznámější vyhledávač, který slouží nejenom těm, kteří něco hledají, ale který slouží také podnikatelům. Právě nejpoužívanější Google Adwords reklama se stává praktickým nástrojem pro propagaci. Unikátem této reklamy je jak to, že se může zobrazovat v rámci vyhledávání, tak i to, že není problém se zobrazováním také na tematických webech, které reklamní síť od Googlu využívají.

Facebook

Nejznámější sociální síť na světě není jenom místem, kde je možné hledat přátele, nebo sdílet fotky a jiné informace. Je i místem, které mohou využívat podnikatelé, aby oslovili svou cílovou skupinu. I účinná Facebook reklama se v poslední době stává poměrně vyhledávaným hitem. Není se čemu divit, jelikož dokáže nabídnout celkem zajímavé možnosti cílení. A to třeba podle konkrétního věkového rozmezí, stejně jako podle lokality, ale například i podle konkrétních zájmů. To se hodí hlavně u lokálního byznysu.

Seznam

Nejznámější tuzemský vyhledávač nenabídne jenom širokou nabídku služeb pro běžné návštěvníky. Je vhodnou volbou i pro podnikatele. A to nejenom z důvodu, že provozuje katalog firem. I zde je možné využívat PPC reklamu. Ta je velmi podobná, jako v případě Googlu. Inzerent se může vydat dvěma cestami. Buď své reklamy zobrazuje ve výsledcích vyhledávání, přímo ne Seznamu, nebo může mít své reklamy zobrazeny na různých webech, které odpovídají tématem a právě tuto reklamní síť využívají. Ani tento kanál rozhodně nedoporučujeme opomíjet.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru