Nové ICQ 5.1 s řadou vylepšení

Právě jsem zjistil, že se objevilo nové ICQ 5.1. Bez problémů jsem přeinstaloval starší verzi 5.04 a začal zkoumat, co je nového. Vylepšení se týkají smajlíků, posílání SMS, hlasové komunikace, objevily se nové skiny, byla přepracována nabídka programu a objevila se nová funkce tZers, která zobrazuje veselé animace.

Reklama

Co je však nejlepší, konečně je k dispozici informace o tom, kdo se právě připojil. Dříve mi vadilo, že jsem neustále slyšel ono pověstné zaklepání, ale nevěděl jsem, kdo se připojil. Bylo nutné zobrazit okno programu a podívat se. To nyní odpadá, jméno nově připojeného uživatele se zobrazí v nenápadném panelu v rohu obrazovky. Panel po chvíli automaticky zmizí, takže nijak neobtěžuje. Skvělé.

Stahovat můžete například ze serveru GigaMania.cz.

Budu vděčný za vaše názory na nové ICQ. Nebojte se přidat příspěvek, moje stránky nekoušou.

Reklama

Komentáře

Nové ICQ se mi líbí. Taky to pořád v jednom kuse klepalo a já nevěděl kdo s připojil. Teď to vím. Ty animace jsou taky dobré, ale mohlo jich být více :D. Ovšem po instalaci IE 7 BETA přestaly fungovat :(.

jak se da u ICQ vypnout Lunch ICQ on start up? vzdycky to odfajfkuju, ale znova pri spusteni je to zaskrtnuty!

No, já bych klepl na Main | Preferences, v dialogu bych pak vypnul hned v první položku v Options, tedy to Launch ICQ on startup. Pak bych klepl na tlačítko Apply, pak na OK, no a pak bych restartoval počítač, jestli se to ujalo ;-)

--
Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

tzers jsou sice mily, mam sice anglicky ICQ coz by mi tolik nevadilo ale i sem slysel ze ti co maji cesky ICQ tak Tzers nejsou prelozny a stebetaj roztomile ale anglicky, dal by se nekde sehnat preklad do cestiny tzers, nekterym rozumim ale nekterim zaboha ne :)

Hm, zajímavý nápad, nicméně myslím, že čeština pro tZers není.

-- Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Uz mi to jeden poslal a mluvilo to slovensky.

Přidat komentář