Nové ICQ 5.1 s řadou vylepšení

Právě jsem zjistil, že se objevilo nové ICQ 5.1. Bez problémů jsem přeinstaloval starší verzi 5.04 a začal zkoumat, co je nového. Vylepšení se týkají smajlíků, posílání SMS, hlasové komunikace, objevily se nové skiny, byla přepracována nabídka programu a objevila se nová funkce tZers, která zobrazuje veselé animace.

Co je však nejlepší, konečně je k dispozici informace o tom, kdo se právě připojil. Dříve mi vadilo, že jsem neustále slyšel ono pověstné zaklepání, ale nevěděl jsem, kdo se připojil. Bylo nutné zobrazit okno programu a podívat se. To nyní odpadá, jméno nově připojeného uživatele se zobrazí v nenápadném panelu v rohu obrazovky. Panel po chvíli automaticky zmizí, takže nijak neobtěžuje. Skvělé.

Stahovat můžete například ze serveru GigaMania.cz.

Budu vděčný za vaše názory na nové ICQ. Nebojte se přidat příspěvek, moje stránky nekoušou.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Nové ICQ se mi líbí. Taky to pořád v jednom kuse klepalo a já nevěděl kdo s připojil. Teď to vím. Ty animace jsou taky dobré, ale mohlo jich být více :D. Ovšem po instalaci IE 7 BETA přestaly fungovat :(.

návštěvník

jak se da u ICQ vypnout Lunch ICQ on start up? vzdycky to odfajfkuju, ale znova pri spusteni je to zaskrtnuty!

Profile picture for user Jan Polzer

No, já bych klepl na Main | Preferences, v dialogu bych pak vypnul hned v první položku v Options, tedy to Launch ICQ on startup. Pak bych klepl na tlačítko Apply, pak na OK, no a pak bych restartoval počítač, jestli se to ujalo ;-)

--
Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

návštěvník

tzers jsou sice mily, mam sice anglicky ICQ coz by mi tolik nevadilo ale i sem slysel ze ti co maji cesky ICQ tak Tzers nejsou prelozny a stebetaj roztomile ale anglicky, dal by se nekde sehnat preklad do cestiny tzers, nekterym rozumim ale nekterim zaboha ne :)

Profile picture for user Jan Polzer

Hm, zajímavý nápad, nicméně myslím, že čeština pro tZers není.

-- Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

návštěvník

Uz mi to jeden poslal a mluvilo to slovensky.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru