.NET Framework 3.0 a Windows Vista

Když jsem dnes ráno pracoval na přípravě obsahu pro DVD přílohu časopisu Computer, chtěl jsem vyzkoušet, jak se zachová instalátor Microsoft .NET Framework 3.0 na Windows Vista. Tento operační systém již totiž trojkový "dot net" obsahuje. Výsledek byl opravdu překvapivý...

Reklama

Očekával jsem nějakou informaci o tom, že .NET Framework 3.0 je již v systému přítomen, případně bych snesl i nějakou škaredou hlášku o nekompatibilitě systému a instalovaného produktu. Nic takového se však nestalo, obdržel jsem dokonale vysvětlující a slušnou chybovou hlášku. Bohužel jí však příliš nerozumím ;-)

Pro úplnost dodávám, že jsem tento "pokus" provedl na Windows Vista Ultimate CZ v 32-bit verzi.

Reklama

Komentáře

Start - Ovládací panely - Funkce Windows - zapnout (defaultně je to vypnuté)...

No já už teď taky, nicméně ve svém systému to mám jako Start - Ovládací panely - Programy a funkce - Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows a následně dialog s několika aplikacemi a zatrhovátky, kterými se aktivují nebo vypnou některé služby. Nicméně mi to nijak neřeší tu chybovou hlášku.

Ale to mám za to, že rejpu, do čeho nemám :-) Rozumného člověka by asi .NET Framework 3.0 instalovat na Vistu nenapadlo, když už tam je :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář