.NET Framework 3.0 a Windows Vista

Když jsem dnes ráno pracoval na přípravě obsahu pro DVD přílohu časopisu Computer, chtěl jsem vyzkoušet, jak se zachová instalátor Microsoft .NET Framework 3.0 na Windows Vista. Tento operační systém již totiž trojkový "dot net" obsahuje. Výsledek byl opravdu překvapivý...

Očekával jsem nějakou informaci o tom, že .NET Framework 3.0 je již v systému přítomen, případně bych snesl i nějakou škaredou hlášku o nekompatibilitě systému a instalovaného produktu. Nic takového se však nestalo, obdržel jsem dokonale vysvětlující a slušnou chybovou hlášku. Bohužel jí však příliš nerozumím ;-)

Pro úplnost dodávám, že jsem tento "pokus" provedl na Windows Vista Ultimate CZ v 32-bit verzi.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Profile picture for user Jan Polzer

No já už teď taky, nicméně ve svém systému to mám jako Start - Ovládací panely - Programy a funkce - Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows a následně dialog s několika aplikacemi a zatrhovátky, kterými se aktivují nebo vypnou některé služby. Nicméně mi to nijak neřeší tu chybovou hlášku.

Ale to mám za to, že rejpu, do čeho nemám :-) Rozumného člověka by asi .NET Framework 3.0 instalovat na Vistu nenapadlo, když už tam je :-)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru