Kaspersky Antivirus zadarmo

Víte o tom, že antivirový program založený na jednom z nejkvalitnějších bezpečnostních řešení od Kaspersky Lab, můžete mít úplně zadarmo? Žádná omezení v podobě třiceti dnů, nefunkční automatické aktualizace nebo něco podobného se nekonají. Nemáte-li tedy finance nazbyt, vyzkoušejte antivirový program, který vám nabízí AOL.

Reklama

Active Virus Shield

Active Virus Shield je zdarma dostupný a plnohodnotný antivirus od AOL. Vyžaduje bezplatnou registraci – zadání e-mailové adresy, na kterou vám bude doručen aktivační kód pro program. Po instalaci asi 13 MB velkého souboru budete vyzváni k restartu počítače a zadání aktivačního klíče. Ten je ověřován na internetu, ke kterému musí být počítač v tu chvíli připojen. Pozor, při instalaci jste dotázáni na AOL Toolbar. Pokud tento doplněk pro Internet Explorer nechcete, jednoduše jej při instalaci antiviru vypněte.

Active Virus Shield - antivirus zadarmo od AOL a Kaspersky Lab

Po restartu počítače je spuštěna aktualizace, která stahuje nové definiční soubory přímo od Kaspersky Lab. Program je plně kompatibilní se systémem zabezpečení ve Windows XP SP2. Systém tedy rozpoznává jeho přítomnost i čerstvost aktualizací.

Aktualizováno 13. sprna 2007: AOL již Active Virus Shield nenabízí, místo něj dává svým uživatelům alternativu v podobě bezplatného McAfee Security Center.

Reklama

Komentáře

Môžem iba odporučiť ako by KAV z oka vypadol

hele, díky za komentáře pod články, ale přestaň tu spamovat, OK?

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář