Kaspersky Antivirus zadarmo

Víte o tom, že antivirový program založený na jednom z nejkvalitnějších bezpečnostních řešení od Kaspersky Lab, můžete mít úplně zadarmo? Žádná omezení v podobě třiceti dnů, nefunkční automatické aktualizace nebo něco podobného se nekonají. Nemáte-li tedy finance nazbyt, vyzkoušejte antivirový program, který vám nabízí AOL.

Active Virus Shield

Active Virus Shield je zdarma dostupný a plnohodnotný antivirus od AOL. Vyžaduje bezplatnou registraci – zadání e-mailové adresy, na kterou vám bude doručen aktivační kód pro program. Po instalaci asi 13 MB velkého souboru budete vyzváni k restartu počítače a zadání aktivačního klíče. Ten je ověřován na internetu, ke kterému musí být počítač v tu chvíli připojen. Pozor, při instalaci jste dotázáni na AOL Toolbar. Pokud tento doplněk pro Internet Explorer nechcete, jednoduše jej při instalaci antiviru vypněte.

Active Virus Shield - antivirus zadarmo od AOL a Kaspersky Lab

Po restartu počítače je spuštěna aktualizace, která stahuje nové definiční soubory přímo od Kaspersky Lab. Program je plně kompatibilní se systémem zabezpečení ve Windows XP SP2. Systém tedy rozpoznává jeho přítomnost i čerstvost aktualizací.

Aktualizováno 13. sprna 2007: AOL již Active Virus Shield nenabízí, místo něj dává svým uživatelům alternativu v podobě bezplatného McAfee Security Center.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru