Jak vybrat správný toner pro vaši tiskárnu?

Došla vám v tiskárně barva? Je nejvyšší čas tento problém řešit a pořídit novou. Pokud máte tiskárnu laserovou, budete potřebovat takzvané tonery. Tedy náplně s jemným sypkým práškem. Jak vybrat ten správný? To vám poradíme.

Nakupujte na internetu

Jsou sice cesty, kdy můžete zajít do obchodu s výpočetní technikou, nebo do většího elektro řetězce, ale není to možnost nejlepší. My doporučíme spotřební materiál nakupovat online. Jednou z dobrých možností jsou třeba tonery TonerPartner, které jsou nejenom dobře hodnoceny, ale mají hned několik dalších různorodých výhod. O jaké se jedná? Jsou to tyto:

  • Široká nabídka dostupných tonerů
  • Jednoduché filtrování požadovaných možností
  • Příznivé ceny jednotlivých náplní

Originální, nebo neoriginální?

To je otázka, kterou byste si měli položit už před samotným výběrem. Originální jsou ty, které vyrábí přímo značka vaší tiskárny, která garantuje kvalitu a kompatibilitu. Potom tu jsou ty druhé, jako třeba kompatibilní tonery HP. Ty sice vyrábějí jiné firmy, ale to neznamená, že musí být špatné. Do vaší tiskárny budou pasovat, kvalita tisku není vůbec špatná, a pokud jde o jejich cenu, je podstatně nižší. Právě to je důvod, proč je mnoho lidí hledá. Hlavně tam, kde se tisknou obyčejné věci ve větším množství, a je tedy nutné hledět hlavně na konkrétní náklady.

Jak vybrat ten správný typ?

Ani toto není nic komplikovaného a složitého. Nejprve si ujasněte, zda vám došla náplň barevná, nebo černá. A podle toho tu pravou vyberte. Dále je třeba už jenom najít správný typ náplně. A to podle modelu vaší tiskárny. Kde tyto informace získáte? Mohou být na faktuře, stejně jako budou uvedeny na jejím štítku. Toto označení už zadejte v rámci internetového eshopu do vyhledávání a během pár vteřin se vám zobrazí jenom ty tonery, které jsou určené pro vaši tiskárnu. Své označení sice budou mít jiné, ale pasovat budou.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru