Co může pomoci zvýšit efektivitu vašeho podnikání?

Ještě nikdo na světě nenašel zaručený způsob, jak založit, vést a dále úspěšně rozvíjet firmu. Úspěch podnikání stále záleží nejvíce na lidském faktoru. Nutné je, aby vedení podniku vědělo, co a jak dělat a současně měli k dispozici tým zaměstnanců, kteří jsou ochotni danou práci vykonávat.

Každý proces přitom potřebuje pevné vedení. Každý vedoucí pracovník by měl mít neustále přehled o to, co se ve firmě děje. Zvýšit efektivitu, organizaci i práci může v každé firmě jedinečný informační systém RIS®. O co se jedná a proč o pořízení si RIS® uvažovat?

RIS® pomůže při plánování i řízení

RIS® je zkratka pro unikátní racionalizovaný informační systém, který je určen pro zvýšení efektivity řízení, plánování i provádění firemních procesů. Jedná se o jeden z nejlepších informačních systémů vůbec, který dokáže přímo ovlivnit úspěšnost firmy. Jak je to možné?

RIS

Promyšlené dělení do modulů

Tento podnikový informační systém pokryje všechny potřeby firmy a to na všech úrovních. Od výrobních procesů, přes organizaci práce na jednotlivých úsecích až po řízení. Je totiž rozdělen na několik modulů, které jsou určeny k zefektivnění práce v daném oddělení společnosti. RIS® obsahuje například vysoce efektivní a pro ovládání intuitivní účetní software. Dále obsahuje modul pro plánování a řízení výroby, modul pro zakázky, dále modul pro poptávky, prodej a servis, modul pro evidenci majetku a další. Pokryje zkrátka vše, co je potřeba. Díky jednotnému systému bude práce v dané firmě efektivnější a vedoucí pracovníci mají vždy dokonalý přehled o tom, co se na daných pracovištích děje. Mohou tak na vše téměř okamžitě reagovat a mít vše pod dokonalou kontrolou.

Systém existuje i v provedení TOP-RIS manažerské řízení. Tato mutace je určena pro obchodní manažery, pracovníky controllingu či jim podobné zaměstnance. Usnadňuje například práci při tvorbě výročních zpráv, vytvářet reporty a jiné.

Více o RIS® zjistíte na saul.cz. Zajímavý článek o tom, jak správně nastartovat podnikání najdete zde.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru