Bill Gates a jeho poslední den v práci – video

O tom, že jeden ze zakladatelů společnosti Microsoft a asi nejznámější postava IT průmyslu Bill Gates v létě zcela opustí Microsoft a nadále se bude věnovat jen a pouze své charitativní činnosti jste již určitě slyšeli. Jak vypadá jeho běžný den v práci? Na to vám odpoví videoreportáž – neberte ji však smrtelně vážně. 

Reklama

Poté, co přijede do práce s taškou ponechanou na střeše auta, pustí se do hry s figurkami vojáčků. Jakožto známý všeuměl se pustí i do nahrávání vlastní písničky, kterou doplní o hru na kytaru. Nevěříte? 

Momentky z práce Billa Gatese se střídají s krátkými vstupy jeho pracovníků. Uvidíte známého šoumena a CEO Microsoftu Steve Ballmera, asistentku, různé manažery a další zaměstnance Microsoftu. 

Toto video bylo součástí akce CES, o které si více můžete přečíst v článku Tomáše Holčíka na Živě.cz. Na Živě najdete i další videa natočená kamerou. Nicméně video o posledním dnu Billa Gatese v práci není na Živě příliš kvalitní, neb je natočeno jen z promítané plochy. Tu na Maxiorlovi máte filmeček přímo z portálu MSN Video (obdoba YouTube) bez jakýchkoli překryvů a v plné kvalitě, žádnou nasnímanou plochu.

Reklama

Komentáře

O Billovi si mnozí myslí mnohé, ale mě osobně se líbí, že si ze sebe dokáže udělat legraci. To video je fajn. Hledal jsem ho na SoapBoxu hned ten den, ale tehdy tam ještě nebylo, takže díky za jeho zveřejnění ;-)

Přidat komentář