Bill Gates a jeho poslední den v práci – video

O tom, že jeden ze zakladatelů společnosti Microsoft a asi nejznámější postava IT průmyslu Bill Gates v létě zcela opustí Microsoft a nadále se bude věnovat jen a pouze své charitativní činnosti jste již určitě slyšeli. Jak vypadá jeho běžný den v práci? Na to vám odpoví videoreportáž – neberte ji však smrtelně vážně. 
reklama

Poté, co přijede do práce s taškou ponechanou na střeše auta, pustí se do hry s figurkami vojáčků. Jakožto známý všeuměl se pustí i do nahrávání vlastní písničky, kterou doplní o hru na kytaru. Nevěříte? 

Momentky z práce Billa Gatese se střídají s krátkými vstupy jeho pracovníků. Uvidíte známého šoumena a CEO Microsoftu Steve Ballmera, asistentku, různé manažery a další zaměstnance Microsoftu. 

Toto video bylo součástí akce CES, o které si více můžete přečíst v článku Tomáše Holčíka na Živě.cz. Na Živě najdete i další videa natočená kamerou. Nicméně video o posledním dnu Billa Gatese v práci není na Živě příliš kvalitní, neb je natočeno jen z promítané plochy. Tu na Maxiorlovi máte filmeček přímo z portálu MSN Video (obdoba YouTube) bez jakýchkoli překryvů a v plné kvalitě, žádnou nasnímanou plochu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

O Billovi si mnozí myslí mnohé, ale mě osobně se líbí, že si ze sebe dokáže udělat legraci. To video je fajn. Hledal jsem ho na SoapBoxu hned ten den, ale tehdy tam ještě nebylo, takže díky za jeho zveřejnění ;-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru