ASP.NET Ajax Extensions

Včera jsem měl možnost navštívit akci brněnského sdružení uživatelů Windows Brno WUG, která byla zaměřena na představení výhod, nevýhod a způsobů použití ASP.NET Ajax. Přednášel Michal Altair Valášek a zmíněnou akci považuju za jednu z nejzdařilejších, jaké jsem za poslední rok a půl navštívil. Přednášející dovedl upoutat i pobavit, téma bylo zajímavé (pro toho, koho to zajímá...), akce pohodová, vstup zdarma :-)
reklama

Plný dojmů z tohoto setkání jsem vzpomínal na pár akcí, kde se prezentovali uživatelé Linuxu. Vím, že se pouštím na tenký led, nicméně kdybych měl hodnotit "vyzrálost" operačního systému podle lidí, kteří o něm přednášejí a kteří podobné přednášky navštěvují, Windows by určitě vyhrály.

Na akci WUG jsem nepotkal žádné rozjívené puberťáky, lidi s nejistým hlasem a uhýbavým pohledem, rádoby odborníky na všechno ani ředitele vesmíru. Pracuji už převážně s Windows (momentálně Vista a XP), ale proti Linuxu nic nemám; ve Virtual PC mi běží Debian. Nicméně si myslím, že je škoda, když se Linux často prezentuje pouze jako zábava pro studentíky. Samozřejmě, že je něčím více.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

Nezbývá mi, než s Vámi souhlasit. Windows své možnosti neustále rozšiřuje a zkvalitňuje, ale Linux je prostě Linux ;o)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru