ASP.NET Ajax Extensions

Včera jsem měl možnost navštívit akci brněnského sdružení uživatelů Windows Brno WUG, která byla zaměřena na představení výhod, nevýhod a způsobů použití ASP.NET Ajax. Přednášel Michal Altair Valášek a zmíněnou akci považuju za jednu z nejzdařilejších, jaké jsem za poslední rok a půl navštívil. Přednášející dovedl upoutat i pobavit, téma bylo zajímavé (pro toho, koho to zajímá...), akce pohodová, vstup zdarma :-)

Plný dojmů z tohoto setkání jsem vzpomínal na pár akcí, kde se prezentovali uživatelé Linuxu. Vím, že se pouštím na tenký led, nicméně kdybych měl hodnotit "vyzrálost" operačního systému podle lidí, kteří o něm přednášejí a kteří podobné přednášky navštěvují, Windows by určitě vyhrály.

Na akci WUG jsem nepotkal žádné rozjívené puberťáky, lidi s nejistým hlasem a uhýbavým pohledem, rádoby odborníky na všechno ani ředitele vesmíru. Pracuji už převážně s Windows (momentálně Vista a XP), ale proti Linuxu nic nemám; ve Virtual PC mi běží Debian. Nicméně si myslím, že je škoda, když se Linux často prezentuje pouze jako zábava pro studentíky. Samozřejmě, že je něčím více.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Nezbývá mi, než s Vámi souhlasit. Windows své možnosti neustále rozšiřuje a zkvalitňuje, ale Linux je prostě Linux ;o)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru