ASP.NET Ajax Extensions

Včera jsem měl možnost navštívit akci brněnského sdružení uživatelů Windows Brno WUG, která byla zaměřena na představení výhod, nevýhod a způsobů použití ASP.NET Ajax. Přednášel Michal Altair Valášek a zmíněnou akci považuju za jednu z nejzdařilejších, jaké jsem za poslední rok a půl navštívil. Přednášející dovedl upoutat i pobavit, téma bylo zajímavé (pro toho, koho to zajímá...), akce pohodová, vstup zdarma :-)

Reklama

Plný dojmů z tohoto setkání jsem vzpomínal na pár akcí, kde se prezentovali uživatelé Linuxu. Vím, že se pouštím na tenký led, nicméně kdybych měl hodnotit "vyzrálost" operačního systému podle lidí, kteří o něm přednášejí a kteří podobné přednášky navštěvují, Windows by určitě vyhrály.

Na akci WUG jsem nepotkal žádné rozjívené puberťáky, lidi s nejistým hlasem a uhýbavým pohledem, rádoby odborníky na všechno ani ředitele vesmíru. Pracuji už převážně s Windows (momentálně Vista a XP), ale proti Linuxu nic nemám; ve Virtual PC mi běží Debian. Nicméně si myslím, že je škoda, když se Linux často prezentuje pouze jako zábava pro studentíky. Samozřejmě, že je něčím více.

Reklama

Komentáře

Nezbývá mi, než s Vámi souhlasit. Windows své možnosti neustále rozšiřuje a zkvalitňuje, ale Linux je prostě Linux ;o)

Přidat komentář