AdSense modul pro Firefox

Používáte reklamní službu AdSense a zároveň jste uživateli webového prohlížeče Firefox? Pak by vás mohl zajímat doplňkový modul, díky kterému budete mít neustálý přehled o svém výdělku pomocí AdSense. Usídlí se ve stavovém řádku okna Firefoxu a bude vás informovat o stavu vašeho zisku.

Reklama

Tento modul se jmenuje AdSense Notifier. Ve stavovém řádku vám zobrazí počet zobrazení, klepnutí, CTR, CPM, výdělky a RPC. Do zobrazených hodnot lze volitelně započítat AdSense pro obsah, vyhledávání a doporučení.

AdSense Notifier

Nastavení modulu AdSense Notifier

Modul umožňuje volitelné nastavení akcí provedených po klepnutí myši. Já osobně používám levé klepnutí pro aktualizaci hodnot, prostřední tlačítko pro zobrazení nastavení a pravé tlačítko pro otevření účtu AdSense v novém panelu Firefoxu.

AdSense Notifier

AdSense Notifier zobrazuje údaje ve stavovém řádku Firefoxu

Údaje z AdSense jsou aktualizovány v pravidelném intervalu. Pokud používáte Firefox s modulem AdSense Notifier na notebooku, dejte si pozor na to, že pokud vám tento doplněk zkontroluje stav účtu (jinými slovy se přihlásí do administrace) z nějaké firemní sítě s jedinou venkovní IP adresou a lidé z této sítě pak budou klepat na odkazy na vašem webu, nemusí se to Google líbit a může to považovat za porušení pravidel. Co by pak následovalo asi z podmínek Google AdSense víte...

Reklama

Komentáře

Toto je opravdu dobrý nástroj... Dik za tip ;)

Přidat komentář