AdSense modul pro Firefox

Používáte reklamní službu AdSense a zároveň jste uživateli webového prohlížeče Firefox? Pak by vás mohl zajímat doplňkový modul, díky kterému budete mít neustálý přehled o svém výdělku pomocí AdSense. Usídlí se ve stavovém řádku okna Firefoxu a bude vás informovat o stavu vašeho zisku.

Tento modul se jmenuje AdSense Notifier. Ve stavovém řádku vám zobrazí počet zobrazení, klepnutí, CTR, CPM, výdělky a RPC. Do zobrazených hodnot lze volitelně započítat AdSense pro obsah, vyhledávání a doporučení.

AdSense Notifier

Nastavení modulu AdSense Notifier

Modul umožňuje volitelné nastavení akcí provedených po klepnutí myši. Já osobně používám levé klepnutí pro aktualizaci hodnot, prostřední tlačítko pro zobrazení nastavení a pravé tlačítko pro otevření účtu AdSense v novém panelu Firefoxu.

AdSense Notifier

AdSense Notifier zobrazuje údaje ve stavovém řádku Firefoxu

Údaje z AdSense jsou aktualizovány v pravidelném intervalu. Pokud používáte Firefox s modulem AdSense Notifier na notebooku, dejte si pozor na to, že pokud vám tento doplněk zkontroluje stav účtu (jinými slovy se přihlásí do administrace) z nějaké firemní sítě s jedinou venkovní IP adresou a lidé z této sítě pak budou klepat na odkazy na vašem webu, nemusí se to Google líbit a může to považovat za porušení pravidel. Co by pak následovalo asi z podmínek Google AdSense víte...

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Toto je opravdu dobrý nástroj... Dik za tip ;)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru