Adobe Creative Suite 3

Společnost Adobe Systems dnes představila produktovou řadu Adobe Creative Suite 3, revoluční portfolio vysoce integrovaných špičkových nástrojů pro design a vývoj téměř ve všech oblastech lidské tvůrčí činnosti. Sada Adobe Creative Suite 3 se dodává v šesti různých konfiguracích, mezi které patří: Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Design Standard; Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Web Standard a Adobe Creative Suite 3 Production Premium. Nabídku završuje balík Adobe Creative Suite Master Collection, který v sobě spojuje všechny nové kreativní a vývojové aplikace – představuje nejucelenější kreativní prostředí, jaké kdy bylo na trh uvedeno.

Při příležitosti uvedení řady Adobe Creative Suite 3 pořádá společnost Adobe dne 27. března v 15.30 EST v New Yorku slavnostní akci, která bude přenášena on-line. Připojit na webcast se můžete na www.adobe.com/go/cs3launch.

Creative Suite 3 představuje nejrozsáhlejší uvedení softwaru v 25leté historii společnosti. Většina edicí Adobe Creative Suite 3 bude dodávána jako univerzální aplikace pro PowerPC a Macintosh s procesory Intel i pro Microsoft® Windows® XP a Windows Vista™. Zákazníci se mohou těšit na vyšší úroveň výkonu a rychlosti práce, které přináší nativní režim Creative Suite 3 na systémech Macintosh s procesory Intel a nejnovějším Windows hardwaru.

Zákazníci mají na výběr ze šesti zcela nových sad nebo upgrade plných verzí 12 samostatných aplikací, kromě jiného Photoshop® CS3, Photoshop CS3 Extended, InDesign® CS3, Illustrator® CS3, Flash® CS3 Professional, Dreamweaver® CS3, Adobe Premiere® Pro CS3 a After Effects® CS3.

Ceny a dostupnost

Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Standard, a Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Standard budou do prodeje uvedeny během dubna 2007. Adobe Creative Suite 3 Production Premium a Adobe Creative Suite 3 Master Collection pro Mac OS X na procesorech Intel a pro platformy Microsoft Windows XP a Windows Vista budou uvedeny ve třetím čtvrtletí roku 2007. Všechny konfigurace budou dostupné u autorizovaných prodejců Adobe a v Adobe Store na www.adobe.com/store.

Doporučená prodejní cena sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium je 61 556 Kč, sady Adobe Creative Suite 3 Web Premium 52 317 Kč, Adobe Creative Suite 3 Production Premium 61 556 Kč a sady Adobe Creative Suite 3 Master Collection 86 193 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Pro stávající uživatele aplikací Adobe je k dispozici řada upgradů. Podrobné informace o funkcích, pravidel upgrade, cenách a mezinárodních verzích jsou k dispozici na www.adobe.com/creativesuite.

Zdroj: Adobe.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru