Získejte editor Ace HTML Pro 6.0 zadarmo

Znáte HTML editor Ace HTML Pro od kanadské společnosti Visicom Media? Jde o celkem povedený editor s podporou kompletace HTML, CSS, JavaScriptu, ASP a PHP kódu. Samozřejmostí je barevné odlišení syntaxe, správa projektů, program obsahuje také editor kaskádových stylů a snadnou práci se skripty. Myslím si nicméně, že i přes zajímavé funkce je poněkud drahý. Na Studně jej mají za 1 789 Kč. Pokud jej však chcete mít legálně a bez placení, můžete využít nabídku pro návštěvníky SWiSHzone.com.
reklama

Pozor na doplňkovou lištu

Do 24. listopadu 2006 by měla být funkční registrace AceHTML Pro 6.0 zdarma. Má to asi jeden malý háček. Jak se píše na SwiSHzone.com, tento program během instalace nabízí doplněk v podobě lišty pro Internet Explorer, a sice VMN Toolbar. Během instalace by neměl být problém jej odmítnout, nicméně si myslím, že na to řada uživatelů zapomene a později se zase bude divit, proč se jim objevilo "cosi" v jejich webovém prohlížeči.

Kanadský žertík?

Mimochodem, momentálně (10. listopadu 2006, 11:22) stránky Visicom Media nefungují… Doufám, že se je během dalších čtrnácti dnů, které zbývají do konce bezplatné registrace, podaří zprovoznit.

Aktualizováno 10. 11. 2006, 16:38

Tak web společnosti Visicom Media už opět funguje. Na zmíněné adrese stačí zadat e-mailovou adresu, na kterou vám bude doručen aktivační kód pro AceHTML Pro 6.0. Mimochodem, necelých 10 MB velký instalátor verze 6.50.1 jsem stahoval před deset minut (na rychlém připojení). Instalaci lišty VMN Toolbar lze bez problémů zakázat.

Program jsem po instalaci bez problémů spustil, zaregistroval pomocí údajů, které jsem obdržel na mail a zdá se, že funguje naprosto normálně. Jsem však člověk nedůvěřivý, takže pokud náhodou někdo přijdete na něco podezřelého, budu rád, když mi dáte vědět.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru