Získejte editor Ace HTML Pro 6.0 zadarmo

Znáte HTML editor Ace HTML Pro od kanadské společnosti Visicom Media? Jde o celkem povedený editor s podporou kompletace HTML, CSS, JavaScriptu, ASP a PHP kódu. Samozřejmostí je barevné odlišení syntaxe, správa projektů, program obsahuje také editor kaskádových stylů a snadnou práci se skripty. Myslím si nicméně, že i přes zajímavé funkce je poněkud drahý. Na Studně jej mají za 1 789 Kč. Pokud jej však chcete mít legálně a bez placení, můžete využít nabídku pro návštěvníky SWiSHzone.com.

Reklama

Pozor na doplňkovou lištu

Do 24. listopadu 2006 by měla být funkční registrace AceHTML Pro 6.0 zdarma. Má to asi jeden malý háček. Jak se píše na SwiSHzone.com, tento program během instalace nabízí doplněk v podobě lišty pro Internet Explorer, a sice VMN Toolbar. Během instalace by neměl být problém jej odmítnout, nicméně si myslím, že na to řada uživatelů zapomene a později se zase bude divit, proč se jim objevilo "cosi" v jejich webovém prohlížeči.

Kanadský žertík?

Mimochodem, momentálně (10. listopadu 2006, 11:22) stránky Visicom Media nefungují… Doufám, že se je během dalších čtrnácti dnů, které zbývají do konce bezplatné registrace, podaří zprovoznit.

Aktualizováno 10. 11. 2006, 16:38

Tak web společnosti Visicom Media už opět funguje. Na zmíněné adrese stačí zadat e-mailovou adresu, na kterou vám bude doručen aktivační kód pro AceHTML Pro 6.0. Mimochodem, necelých 10 MB velký instalátor verze 6.50.1 jsem stahoval před deset minut (na rychlém připojení). Instalaci lišty VMN Toolbar lze bez problémů zakázat.

Program jsem po instalaci bez problémů spustil, zaregistroval pomocí údajů, které jsem obdržel na mail a zdá se, že funguje naprosto normálně. Jsem však člověk nedůvěřivý, takže pokud náhodou někdo přijdete na něco podezřelého, budu rád, když mi dáte vědět.

Reklama

Přidat komentář