Zemřela Rita von Birnbaum

Bohužel mám smutnou zprávu, která sice tak moc nesouvisí přímo se světem IT, ale částečně přeci. Náš svět navždy opustila Rita von Birnbaum. Setkali jste se s ní především na různých tapetách na plochu. Byly zařazeny na několik CD a DVD příloh časopisu Computer. Rita si získala srdce několika jeho čtenářů, kteří si psali o další její fotografie. Před pár dny bohužel náhle skonala. Jako vzpomínku na ni přikládám několik jejích fotografií, případné kondolence pište pod článek:

Rita

Rita

Rita

Rita

Rita

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

S jarem končí smutná a studená zima (letos byla ale výjimka) a svět rozkvétá, pučí, rodí se noví obyvatelé přírody. Ti starší odcházejí, aby udělali místo právě těm mladším, plným života, nadějí, ideí a síly. To je ten pravý důvod, proč i Rita von Birnbaum opustila tento svět a vykročila na svou věčnou procházku do psího nebíčka. I u nás, kočiček, to tak je.(Jenom to nebíčko je kočičí!) I když nejsme s pejsky moc za dobře, tak bych se chtěla zeptat, kdy a kde bude poslední rozloučení s naší drahou zesnulou, abych si tam mohla také přijít smutně mňouknout. Kdopak zastoupí její slavné místo na Vašich CD a DVDčkách?

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru