XSS zranitelnost v modulu E-commerce pro Drupal

E-commerce je povedený modul pro publikační systém Drupal. S tímto modulem máte možnost vytvořit z drupalovského webu elektronický obchod se vším všudy. Dnes byla oznámena XSS zranitelnost v tomto modulu, která byla označena jako méně kritická. Provést ji mohou uživatelé s oprávněním pro vkládání nových produktů do prodeje.

Opravný balíček pro modul E-commerce s hlavičkou starší než * $Id: file.module,v 1.37.2.4 2006/08/12 08:01:43 neclimdul Exp $ můžete stahovat z adresy http://ftp.osuosl.org/pub/drupal/files/projects/ecommerce-4.7.0.tar.gz. Modul E-commerce není součástí jádra Drupalu, takže není nutné aktualizovat celý systém. Oprava je pouze pro uživatele, kteří E-commerce používají.

Více informací o XSS zranitelnosti najdete například na Wikipedii.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru