Windows Vista a MS Office zadarmo

Nestihli jste se zúčastnit testování nových Windows Vista a Ms Office 2007, ale přesto byste rádi získali nový operační systém nebo kancelářský balík zadarmo? Původně jsem si myslel, že mám pro vás skvělou zprávu, bohužel však přicházím s křížkem po funuse...
reklama

Na adrese www.powertogether.com běžela kampaň, díky které jste mohlli zmíněné produkty získat skutečně zadarmo. Bohužel všechny dostupné dárkové balíčky jsou ale již rozebrány. Získat jste je mohli za realizaci tří webcastů, což není tak nepřekonatelný problém.

Druhou podmínkou však bylo, že musíte být občasn USA starší 18 let. Přijde Microsoft s podobnou akcí i v České republice, např. při příležitosti uvedení lokalizovaných verzí těchto produktů?

I když jsou dárky již rozberány, na web The Power of Together se určitě podívejte. Najdete tam různé další zajímavosti o spojení Windows Vista a MS Office 2007.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

Hmm, když jsem četl nadpis tak jsem myslel že bude plná verze Visty na CD/DVD Computeru :D

Profile picture for user Jan Polzer

no, to je sice pěkné, ale bohužel nerealizovatelné přání ;-)

--
Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru