Windows Vista a MS Office zadarmo

Nestihli jste se zúčastnit testování nových Windows Vista a Ms Office 2007, ale přesto byste rádi získali nový operační systém nebo kancelářský balík zadarmo? Původně jsem si myslel, že mám pro vás skvělou zprávu, bohužel však přicházím s křížkem po funuse...

Na adrese www.powertogether.com běžela kampaň, díky které jste mohlli zmíněné produkty získat skutečně zadarmo. Bohužel všechny dostupné dárkové balíčky jsou ale již rozebrány. Získat jste je mohli za realizaci tří webcastů, což není tak nepřekonatelný problém.

Druhou podmínkou však bylo, že musíte být občasn USA starší 18 let. Přijde Microsoft s podobnou akcí i v České republice, např. při příležitosti uvedení lokalizovaných verzí těchto produktů?

I když jsou dárky již rozberány, na web The Power of Together se určitě podívejte. Najdete tam různé další zajímavosti o spojení Windows Vista a MS Office 2007.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Hmm, když jsem četl nadpis tak jsem myslel že bude plná verze Visty na CD/DVD Computeru :D

Profile picture for user Jan Polzer

no, to je sice pěkné, ale bohužel nerealizovatelné přání ;-)

--
Jan Polzer, Maxiorel.cz
software, poradenství, weby

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru