Vytvořte si vlastní podpis online

Chcete si vytvořit pěkně vypadající obrázek se svým vlastním podpisem? Takový, jaký můžete vidět na elektronických fakturách různých společností? Není nic jednoduššího. Objevil jsem zajímavou online službu, která slouží k vytváření podpisů. Stačí, abyste zadali své jméno, resp. jméno, pro které chcete podpis vytvořit, a nastavili několik možností v jednoduchém průvodci. Můžete použít také naskenovaný podpis, ze kterého vám provozovatel služby vytvoří čistý obrázek. Tato služba je však na rozdíl od první zmíněné již placená.

Reklama

Do svého webového prohlížeče zadejte adresu www.mylivesignature.com. Na úvodní stránce se zdarma zaregistrujte a přihlaste, případně pokračujte bez registrace tlačítkem Proceed.

Jestliže vytváříte svůj první podpis, pak klepněte na tlačítko Create Signature. Jinak můžete zadat také identifikátor některého z již dříve vytvořených podpisů a stáhnout si jej. Při vytváření nového podpisu klepněte na odkaz Using the signature creation wizard, kterým spustíte potřebného průvodce. Do formuláře zadejte své jméno, opište kontrolní text a pokračujte klepnutím na tlačítko Next Step.

MyLiveSignature

V dalším kroku uvidíte několik variant budoucího podpisu. Vybrat si můžete celkem ze stodvaceti možností. Učiňte tak a pokračujte klepnutím na tlačítko Next Step pod formulářem.

MyLiveSignature

Třetí částí je je výběr velikosti obrázku s vytvářeným podpisem. Opět si vyberte z několika nabízených variant a pokračujte klepnutím na tlačítko Next Step. Další v řadě je výběr barvy podpisu.

MyLiveSignature

Váš podpis je připraven

Po výběru barvy pro svůj podpis budete vyzváni ke zvolení sklonu podpisu. Nemusíte se spokojit s rovně psanou variantou. Poté jste jen krůček od cíle. Zbývá zvolit, zda chcete podpis v animované formě (placená služba), zda jej chcete stáhnout jako obrázek, nebo zda chcete zobrazit HTML kód pro vložení obrázku s podpisem do jiné webové stránky. Vyberte si tedy z nabízených možností a klepněte na některý z nabízených odkazů.

MyLiveSignature

MyLiveSignature je zajímavá online služba, která z větší části funguje zdarma. I její placená varianta je však zajímavá. Získáte animovaný podpis a budete moci použít jako podklad obrázek s naskenovaným podpisem. Ten vám vyčistí a převedou na pěknou grafickou podobu.

Reklama

Komentáře

tak som zistil ze tato sluzba je pre mna nepouzitelna, pretoze v mojom mene sa vyskytuje Ď a zobrazi namiesto neho len taky ten obdlznik... :)

echo_off

no je nutné si vybrat písmo, které podporuje diakritiku. Je jich tam dost.

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář