Vydělávejte peníze se Skype

Mezi nástroje, pomocí kterých můžete prostřednictvím internetu vydělávat peníze, přibyla nedávno nová funkce v komunikátoru Skype. K tomu, abyste ji mohli začít využívat, nepotřebujete mít žádné speciální vybavení, postačí vám instalace nejnovější verze Skype, plus samozřejmě mikrofon a sluchátka (reproduktory). Nová služba se jmenuje Skype Prime a do jisté míry připomíná služby na telefonních číslech se speciálními tarify.

Skype Prime by měla sloužit uživatelům, kteří hledají nějakou radu a jsou za ni ochotni zaplatit. Druhou skupinou uživatelů Skype Prime jsou zkušení uživatelé nabízející poradenství v různých oborech. Jde tedy o oboustranně výhodnou záležitost, jedni dostanou potřebné informace, druzí pak zajímavé částky za své služby. Jak to funguje konkrétně?

Skype Prime spustíte z komunikátoru pomocí funkce Nástroje | Vydělávejte peníze se Skype Prime. Poté si budete moci přečíst úvodní informace k této službě:

Skype Prime

Následně budete vyzváni k zadání údajů o své osobě včetně kontaktních informací. Ať se vám to líbí nebo ne, je nutné vyplnit všechny údaje, pokud zapomenete například ulici, Skype Prime vás dále nepustí.

Skype Prime

Pro příjem výdělků ze Skype Prime potřebujete účet u PayPal. Zapomeňte tedy na přímé zasílání plateb na účet nebo nějakých šeků, jak je tomu u jiných internetových služeb. Na druhou stranu přes PayPal můžete realizovat množství internetových plateb snáze, než z bankovního účtu. Samostatnou kapitolou je poměr zisku pro vás a pro společnost Skype, která si za služby realizované přes Skype Prime ponechává 30 % vašich příjmů.

Po zadání vaší e-mailové adresy registrované u PayPal musíte vybrat také obor, ve kterém chcete přes Skype Prime poskytovat poradenství. Na zřízení erotické linky s minimálními náklady raději ihned zapomeňte. Vybírat si můžete z těchto oborů: astrologie a spiritismus, obchod a finance, výpočetní technika, kreativní služby, školení a doučování, vztahy, sport a jiné.

Skype Prime

Další fází zprovoznění Skype Prime je vytvoření několika služeb vztahujících se k vámi zvolenému oboru. U každé služby musíte vyplnit její název, typ poplatku (minutový nebo jednorázový) a jeho cenu s přesností na desetinnou částku.

Skype Prime

Nyní je již vše připraveno a můžete začít svou činnost se Skype Prime:

Skype Prime

Skype Prime nabízí zajímavou možnost, jak vám pomoci zviditelnit vaše služby. Pomocí tlačítek Skype Prime snippets vytvoříte jednoduchý reklamní proužek, který umístíte na svůj web. Generátor na webové stránce vám dává možnost okamžitého náhledu na vytvářený proužek. Pokud nemáte web, můžete využít vygenerovaného hypertextového odkazu, který použijete v různých diskusních fórech.

Skype Prime

Skype Prime z pohledu klienta

Využití placených služeb na Skype Prime je velmi jednoduché. Potřebujete mít dostatečný kredit, stisknete tlačítko, vyberete si z nabízených služeb a můžete volat.

Skype Prime

Využili jste již služby Skype Prime? Chystáte se na její otestování a připadá vám jako dobrý nápad? Nebránili byste se zaplatit přiměřený poplatek za dobrou radu přes „telefon“? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

najivita / Euro za 1/min. asi tezko vam nekdo za nejakou radu tolik zaplati.

návštěvník

Nápad to je výborný,

nevíte o o programu které tyto služby také dovede? Jedná se mi o placený oboustranný videohovor při kterém jedna strana platí té druhé. K účelu vzdělávání. Díky

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru