Ukaž, co je IN, ukaž, co je OUT

Od 1. září do 15. října probíhá soutěžní projekt s názvem „Ukaž, co je IN, ukaž, co je OUT". V něm mohou mladí lidé tvořivou formou vyjádřit svůj názor na to, jak vnímají jedinečnost a odlišnost každého člověka v kontrastu se stejnými právy pro všechny. Projekt je součástí celoevropské kampaně „Každý jsme jiný – všichni rovnoprávní". Více informací najdete na www.nejsemout.cz. Tvůrci projektu požádali o zveřejnění následujícího článku, tady tedy je:

Ukaž, co je IN, ukaž, co je OUT

www.nejsemout.cz

Každý člověk je jedinečná lidská bytost a každý má stejná práva. Hezké co? Možná na papíře, ale co ve skutečnosti? Měříš všem stejným metrem, přijde ti něco normální a něco divné? U čeho si řekneš, to beru a tohle ne? V čem jsi jiný, než ti druzí?

Zkus to sdělit prostřednictvím soutěžního internetového projektu „Ukaž, co je IN, ukaž, co je OUT“. Natoč, nafoť či poskládej koláž dvou protichůdných pohledů na sebe, lidi či svět. Polemizuj s ostatními.

Co je pro tebe IN a co je OUT? Kouřit, jíst maso, mít hysteráka, poslouchat dechovku, sbírat žáby… Najdi to své pro (IN) a proti (OUT) a vyhraj super ceny.

Soutěž je určena mladým lidem především ve věku 12 – 18 let. Na www.nejsemout.cz můžeš od 1. září do 15. října nahrávat svá díla do jedné ze tří kategorií – krátké video (délka trvání max. 1 minuta), fotografie (dvojice IN-OUT) nebo koláž (dvojice IN-OUT). Nejlépe hodnocená díla v každé kategorii budou odměněna digitální víceúčelovou videokamerou. Stejnou odměnu obdrží náhodně vylosované dílo v každé kategorii a porota složená z partnerů projektu vybere a odmění také výjimečně zdařilé dílo. Přibudou možná i další ceny.

Soutěž „Ukaž, co je IN, ukaž, co je OUT“ je vyvrcholením kampaně „Každý jsme jiný – všichni rovnoprávní“, která u nás běží již od června 2006 a možná jste ji potkali i ve svém městě. Hlavními tématy kampaně jsou lidská práva, rozmanitá společnost a aktivní účast mladých lidí na životě společnosti neboli participace. Více o kampani hledejte na www.kam-pan.cz.

Nenech si ujít příležitost vyjádřit svůj názor a díky tomu vyhrát videokameru!

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru