Typ obsahu - duplikovat?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo nějaký postup jak naklovovat typ obsahu v D7? Prolezl jsem web, ale nic rozumného jsem nenašel, což mne udivilo.

Dále bych se chtěl zeptat, jesli je nějaký podstatný rozdíl mezi moduly Sweaver a Display suite?

 

Díky za odpověď.

 

Ivan

návštěvník

Dobrý den,

 

děkuji za odpověď. Co se týká kopírování typů obsahu, měl jsem na mysli kopírování v rámci jednoho webu, nikoliv přenos mezi weby. Tuto funkci ale podle diskuzí bundle_copy nenabízí. Nebo ano?

Pro upřesnění uvádím, že mám vytvořený typ obsahu s více položkami a potřebuji vytvořit několik typů obsahu na stejném webu, které se liší jen v maličkostech, takže by se mi hodila založit vždy nový typ obsahu založený na již vytvořeném.

 

IV

Profile picture for user Jan Polzer

Mělo by to jít stejně, jako u původního CCK v Drupalu 6. Tedy po instalaci Bundle copy se přepnete do exportu, vyberete typ obsahu, vyberete políčka, která s ním chcete vyexportovat a vznikne vám text, který pak dáte do importního políčka na jiném webu.

Alternativou by asi mohly být Features.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru