Tvorba nápovědy k projektu VS 2005

Používáte některou část Visual Studia 2005? Víte, že i k Express edicím, které jsou zdarma, můžete získat propracovaný systém pro tvorbu nápovědy k programu? Jde o Help Studio Lite, které vám pomůže při tvorbě jednoduchých i složitějších pojektů.
reklama

Help Studio Lite od společnosti Innovasys Ltd. můžete získat v rámci balíčku Visual Studio 2005 SDK. Stačí navštívit příslušné webové stránky, zaregistrovat se, stáhnout necelých 90 MB velký instalátor a ten spustit. Kromě Help Studia získáte i jiné zajímavé nástroje a dplňky.

Po instalaci najdete vytvořené zástupce v nabídce Start, odkud si můžete aplikaci spustit a začít s tvorbou nápovědy. S pomocí průvodců je to věc velmi snadná. Podobně jako u aplikace, i v nápovědě můžete nastavit vlastnosti projektu (např. název výrobce a informace o copyrightu) a ty pak nechat automaticky používat. Výsledkem vaší práce bude propracovaný nápovědný systém ve stylu nápovědy z vývojového prostředí Visual Studio. Nebude tu chybět možnost vyhledávání, seznam klíčových slov, obrázky, formátování atd.

Ukázku aplikace najdete na adrese www.innovasys.com/products/hs2/overview.asp.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

... které vám pomůže při tvorbě jednoduchých i složitějších pojektů.

Mno, je tady jedinej problem, ze prilozena Lite verze umoznuje jen tvorbu helpu ke komponentum Visual Studia, cesky receno, Help projekt lze distribuovat jen do Studia, k vlastnimu projektu to nelze

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru