Tvorba nápovědy k projektu VS 2005

Používáte některou část Visual Studia 2005? Víte, že i k Express edicím, které jsou zdarma, můžete získat propracovaný systém pro tvorbu nápovědy k programu? Jde o Help Studio Lite, které vám pomůže při tvorbě jednoduchých i složitějších pojektů.

Reklama

Help Studio Lite od společnosti Innovasys Ltd. můžete získat v rámci balíčku Visual Studio 2005 SDK. Stačí navštívit příslušné webové stránky, zaregistrovat se, stáhnout necelých 90 MB velký instalátor a ten spustit. Kromě Help Studia získáte i jiné zajímavé nástroje a dplňky.

Po instalaci najdete vytvořené zástupce v nabídce Start, odkud si můžete aplikaci spustit a začít s tvorbou nápovědy. S pomocí průvodců je to věc velmi snadná. Podobně jako u aplikace, i v nápovědě můžete nastavit vlastnosti projektu (např. název výrobce a informace o copyrightu) a ty pak nechat automaticky používat. Výsledkem vaší práce bude propracovaný nápovědný systém ve stylu nápovědy z vývojového prostředí Visual Studio. Nebude tu chybět možnost vyhledávání, seznam klíčových slov, obrázky, formátování atd.

Ukázku aplikace najdete na adrese www.innovasys.com/products/hs2/overview.asp.

Reklama

Komentáře

... které vám pomůže při tvorbě jednoduchých i složitějších pojektů.

Mno, je tady jedinej problem, ze prilozena Lite verze umoznuje jen tvorbu helpu ke komponentum Visual Studia, cesky receno, Help projekt lze distribuovat jen do Studia, k vlastnimu projektu to nelze

Přidat komentář