Telefon jako fax? Zkuste Popcompanion

Využíváte-li v době e-mailů, elektronické komunikace a datových schránek faxování, pak by se vám mohl hodit tip na šikovnou aplikaci pro Windows. Popcompanion dovede proměnit váš telefon ve faxový stroj.

Popcomanion je aplikace propojená s Popfax.com, významným poskytovatelem online faxových služeb v Evropě. S její pomocí můžete přijímat i odesílat (z galerie obrázků nebo z fotoaparátu) faxy z mobilního telefonu, posílat SMS, přidávat k faxu úvodní stránku, nechybí správa kontaktů.

Telefon jako fax? Zkuste Popcompanion

Při pořizování snímku pro odeslání faxem je možné využít perspektivní oříznutí, kdy aplikace automaticky upraví zkreslení dokumentu dané pořízením fotky z perspektivy (tj. když nemáte mobil při focení zcela vodorovně nad dokumentem).

Aplikaci najdete ve Windows Store zde.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru