SSLmarket.cz doporučuje: Hledáte okamžité zabezpečení domén? Zkuste RapidSSL!

Certifikát RapidSSL je leader na poli levných certifikátů. Objednat ho můžete 24/7 a pro 99,9% prohlížečů nabízí plně důvěryhodný certifikát za velmi nízké pořizovací náklady od 1 Kč denně.

Filosofie RapidSSL zní: objednej – potvrď – instaluj. I když SSL certifikáty autority RapidSSL neobsahují žádné rozšířené funkcionality, pro 99,9 % prohlížečů jde o plně důvěryhodný certifikát, navíc za velmi nízkou cenu.

RapidSSL – bleskové zabezpečení domén

Nejlevnější certifikát autority RapidSSL nese stejný název jako certifikační autorita. U tohoto certifikátu se ověřuje pouze samotná doména (tzv. Domain Validation). Díky tomu je vystaven během chvilky a vaši doménu tak můžete chránit téměř okamžitě. Tento Low authenticated certifikát obsahuje informace pouze o doméně, to však nijak nesnižuje jeho kvalitu. Šifrovací hloubka je je 40-256 bitů, root certifikát má hloubku 2.048 bitů. Můžete ho na 30 dní vyzkoušet zdarma. K certifikátu získáte automaticky RapidSSL Site Seal pečeť. Uživatel ihned pozná, že jsou stránky zabezpečené SSL certifikátem.

Certifikát doporučujeme pro intranet, interních systém nebo u menších webových projektů, kde není požadavek na ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven.

SSL certifikát 

Nejlevnější hvězdičkový certifikát

Potřebujete-li zabezpečit nejen hlavní doménu, ale i všechny subdomény určité úrovně na jednom či více serverech, zkuste RapidSSL Wildcard. Doména je v certifikátu uvedena v hvězdičkovém tvaru *.nazev-domeny.cz. Proces vystavení SSL certifikátu je opět jednoduchý a spočívá v zaslání e-mailu od certifikační autority na vámi vybraný e-mail domény, pro kterou chcete certifikát použít, případně na e-mailovou adresu majitele domény (zde se čerpá z registrů domén – např. pro .cz domény u CZ.NIC). Vystavení je opět velmi rychlé, objednávat lze nonstop 24/7.

Důvěryhodné SSL certifikáty pro vaše domény zajišťuje platinový partner společnosti RapidSSL, www.SSLmarket.cz. Na SSLmarket jsou RapidSSL certifikáty vydávány 24/7, tedy nonstop.

 SSL certifikát

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru