Společnost Zoner je v konkurzu

Je to již nějakou dobu zpět, konkrétně v lednu 2005 byl podán konkurz na společnost ZONER, a.s.. V současnosti se podnikají další kroky, jejichž cílem bude likvidace této společnosti? Ptáte se jak je to možné? Proč by Zoner krachoval, když nabízí tak úspěšné grafické programy (a nejen to)?

Reklama

Odpověď je jednoduchá. ZONER, a.s. totiž kromě skoro stejného jména nemá s výrobcem programu Zoner Photo Studio nebo Zoner Callisto, tedy se společností ZONER software s.r.o., nic společného. Alespoň podle následující převzaté tiskové zprávy. Po jejím přečtení doporučuji nahlédnout na záznamy v Obchodním rejstříku. Kromě jmen mají obě společnosti i stejné “personální obsazení”.

TISKOVÁ ZPRÁVA č. 16/2006
ZONER software, s. r. o., Nové sady 18/583, 602 00 Brno

ZONER software s.r.o. versus ZONER a.s.

(Brno, 17. 8. 2006) – V lednu 2005 byl podán návrh na konkurz na společnost ZONER, a.s., která nevyvíjela od počátku založení žádnou činnost. V současné době se podstupují další kroky v celkovém procesu, jehož cílem je likvidace této společnosti. ZONER, a.s. není nijak majetkově provázána se společností ZONER software s.r.o.. Z důvodu možné záměny názvů společností vydává společnost ZONER software s.r.o. toto vysvětlení.

Společnost ZONER software, s. r. o., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků a prodávány jsou ve více než 20 zemích.

Kontaktní informace:

Dana Jarušková, PR manažer
e-mail: dana.jaruskova@zoner.cz

tel. 543 257 244
www.zoner.cz

Reklama

Přidat komentář