Sklik zrychluje statistiky

Reklamní systém Sklik, za kterým stojí asi největší český vyhledávač a katalog Seznam, doznal znatelného zrychlení. Po přihlášení do systému uvidíte upozornění o tom, že provozovatel systému upravil generování statistických přehledů z Skliku, aby bylo rychlejší a přehlednější.
reklama

Statistiky z Skliku je možno exportovat do souborů ve formátu XML, CSV a TSV. Generování dat je opravdu rychlé, ale nejlépe bude, když si jej sami zkusíte, pokud jste uživateli Skliku. Na druhou stranu načítání seznamu kampaní a prohlížení jejich údajů je stále velmi pomalé.

Sklik

Reklamní systém Sklik zrychluje

Mimochodem, využíváte textové reklamní systémy a kontextovou reklamu? Dáváte přednost Google AdWords nebo Skliku a jiným systémům?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru