Sdílení odkazů v novém

Před nějakou dobou jsem v příspěvku nazvaném Oblíbené adresy dostupné odkudkoli informoval o nové službě, která umožňuje sdílet odkazy na zajímavé webové stránky mezi přáteli v komunitní síti. Projekt mylinks.cz se úspěšně rozvíjí a momentálně je dostupná již jeho čtvrtá verze.

Reklama

Eduard Zeman, který je spolutvůrcem této služby říká: "Aktuální verze systému mylinks.cz je release 4.0. Posledními změnami je multijazyková verze (aktuálně čeština, angličtina), smart link bookmarklet (pro rychlé přidávání odkazů bez nutnosti přihlášení), rozšířené použití sekcí (automatické generování personalizovaného menu), fulltextové hledání, systém pro posílání linků uživatelům (osobní doporučení odkazů), seznam uživatelů, smajlíci ve fóru, plovoucí allert boxy, nový grafický styl a především integrace Ajax technologie (interaktivní ovládání) a automatické generování náhledů linků (html to image capture)."

Změn je tedy opravdu hodně a myslím, že uživatelé to ocení. Najde se někdo, kdo mylinks používá a zavítal i sem? Podle statistik mého webu je několik takových jedinců ;-)

Reklama

Komentáře

Jo, jeden takovej by tu byl.

no vida, jak to funguje :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář