Sdílení odkazů v novém

Před nějakou dobou jsem v příspěvku nazvaném Oblíbené adresy dostupné odkudkoli informoval o nové službě, která umožňuje sdílet odkazy na zajímavé webové stránky mezi přáteli v komunitní síti. Projekt mylinks.cz se úspěšně rozvíjí a momentálně je dostupná již jeho čtvrtá verze.

Eduard Zeman, který je spolutvůrcem této služby říká: "Aktuální verze systému mylinks.cz je release 4.0. Posledními změnami je multijazyková verze (aktuálně čeština, angličtina), smart link bookmarklet (pro rychlé přidávání odkazů bez nutnosti přihlášení), rozšířené použití sekcí (automatické generování personalizovaného menu), fulltextové hledání, systém pro posílání linků uživatelům (osobní doporučení odkazů), seznam uživatelů, smajlíci ve fóru, plovoucí allert boxy, nový grafický styl a především integrace Ajax technologie (interaktivní ovládání) a automatické generování náhledů linků (html to image capture)."

Změn je tedy opravdu hodně a myslím, že uživatelé to ocení. Najde se někdo, kdo mylinks používá a zavítal i sem? Podle statistik mého webu je několik takových jedinců ;-)

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Jo, jeden takovej by tu byl.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru