Rezervační formulář

Dobrý den, sháním nějaký modul na Drupal 7 přes který by šel udělat online rezervační formulář, s možnostmi jako jméno, výběr data od do, rezervovat položku 1, 2, 3, atd, případně propočet orientační ceny. A po vyplnění by odeslal na email, včetně kopie pro zákazníka. Zatím jsem na nic takového nenarazil.

Nevíte někdo jak toto provést přímo v drupalu?

 

Děkuji Tomáš

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, asi hledáte modul Webform.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Ano děkuji, to je přesně to co jsem potřeboval.

Jak píše pan Polzer, úplně stačí modul Webform. V příjemcích formuláře můžete nastavit kdo má email obdržet (váš mail, hodnota email zadaná ve formuláři..) a taky od koho má komu přijít. Přesně pro tenhle účel jsem modul použil na www.penzion-mlaka.cz na stránce s ubytováním. Webform jsem pro pohodlnější výběr data skombinoval s modulem Availability Calendars.

V hlavičce webu penzionu (přehledný a pěkný) máte měnící se fotky. Mohl byste mi prosím prozradit, který přesný modul jste na to použil? Styloval jste to? Děkuji moc za vaší odpověď. Dost byste mi pomohl :) 

V drupal 7 je uz dost vela podobnych tem s meniacimi fotkami. Napr.

Marinelli,
DanlandBlueMasters a ine.
stací si potom farbu temy upravit podla svojich poziadaviek

Vypadá to asi na modul Nivo Slider.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Je to pro mne záhada. Mohlo by třeba na toto téma být vytvořené nějaké video :) Díky oběma za rady :)

Je to tak, jedná se o modul Nivo slider, upravený tak aby šlo odkazům přidávat kotvy a použitej skin jsem zvětšil.

Honzo, mohu se zeptat, jak jste dostal popisek do toho slideru? Bojuji s tím už nějaký ten týden a pořád nevím jak na to. Díky za odpověď

Na stránce admin/structure/nivo-slider/slides (teda tam, kde nahráváte obrázky je pole pro popis. První je nadpis pro administraci a druhý popis zobrazenej spolu se sliderem. Pokud se popis pořád nezobrazuje, zkusil bych jinej skin (admin/structure/nivo-slider/options).

Oprava: Na stránce admin/structure/nivo-slider/slides (teda tam, kde nahráváte obrázky) je pole pro popis (description). První je nadpis pro administraci a druhý popis zobrazenej spolu s obrázkem/fotkou. Pokud se popis pořád nezobrazuje, zkusil bych jinej skin (admin/structure/nivo-slider/options).

Moc děkuji za odpověď. V tom bude ta chyba, já jsem šel na nivo-slider přes views, které by více vyhovovalo mé představě (chci se zde poslední články a fotogalerie).

Přes views to taky jde. Jedno z řešení je ve formě videonávodu na http://mustardseedmedia.com/podcast/episode42

Díky, pokusím se s tím nějak poprat :)

Přidat komentář