Rezervační formulář

Dobrý den, sháním nějaký modul na Drupal 7 přes který by šel udělat online rezervační formulář, s možnostmi jako jméno, výběr data od do, rezervovat položku 1, 2, 3, atd, případně propočet orientační ceny. A po vyplnění by odeslal na email, včetně kopie pro zákazníka. Zatím jsem na nic takového nenarazil.

Nevíte někdo jak toto provést přímo v drupalu?

 

Děkuji Tomáš

návštěvník

Ano děkuji, to je přesně to co jsem potřeboval.

návštěvník

Jak píše pan Polzer, úplně stačí modul Webform. V příjemcích formuláře můžete nastavit kdo má email obdržet (váš mail, hodnota email zadaná ve formuláři..) a taky od koho má komu přijít. Přesně pro tenhle účel jsem modul použil na www.penzion-mlaka.cz na stránce s ubytováním. Webform jsem pro pohodlnější výběr data skombinoval s modulem Availability Calendars.

návštěvník

V hlavičce webu penzionu (přehledný a pěkný) máte měnící se fotky. Mohl byste mi prosím prozradit, který přesný modul jste na to použil? Styloval jste to? Děkuji moc za vaší odpověď. Dost byste mi pomohl :) 

návštěvník

V drupal 7 je uz dost vela podobnych tem s meniacimi fotkami. Napr.

Marinelli,
DanlandBlueMasters a ine.
stací si potom farbu temy upravit podla svojich poziadaviek

návštěvník

Je to pro mne záhada. Mohlo by třeba na toto téma být vytvořené nějaké video :) Díky oběma za rady :)

návštěvník

Je to tak, jedná se o modul Nivo slider, upravený tak aby šlo odkazům přidávat kotvy a použitej skin jsem zvětšil.

návštěvník

Honzo, mohu se zeptat, jak jste dostal popisek do toho slideru? Bojuji s tím už nějaký ten týden a pořád nevím jak na to. Díky za odpověď

návštěvník

Na stránce admin/structure/nivo-slider/slides (teda tam, kde nahráváte obrázky je pole pro popis. První je nadpis pro administraci a druhý popis zobrazenej spolu se sliderem. Pokud se popis pořád nezobrazuje, zkusil bych jinej skin (admin/structure/nivo-slider/options).

návštěvník

Oprava: Na stránce admin/structure/nivo-slider/slides (teda tam, kde nahráváte obrázky) je pole pro popis (description). První je nadpis pro administraci a druhý popis zobrazenej spolu s obrázkem/fotkou. Pokud se popis pořád nezobrazuje, zkusil bych jinej skin (admin/structure/nivo-slider/options).

návštěvník

Moc děkuji za odpověď. V tom bude ta chyba, já jsem šel na nivo-slider přes views, které by více vyhovovalo mé představě (chci se zde poslední články a fotogalerie).

návštěvník

Díky, pokusím se s tím nějak poprat :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru