Honza

Obsah uživatele

PR články

Aloha. Maxiorel je jeden z webů kde mám vypnutej adblock a články čtu skoro všechny. Dost mě pak sere když si otevřu článek a je to jen reklama.

Obrázkové menu s textovým submenu

Dobrý den, přemejšlim, jak vytvořit menu pro svoje stránky..než abych to popisoval nakreslil sem obrázek:D

Samozřejmě, že čistící programy jsou spíš ke škodě a rozhodně nic neřeší.
Ale zkuste to lidem vysvětlovat, viz třeba případ apliakce Virus Shield. Placebo v těhle případech funguje na plný pecky.

Po prvním oťukání to vypadá dobře, díky za tip.

Díky za odpověď a omlouvám se za hrubej tón předchozího komentáře.
Články ohledně joomly mě neberou ale jen proto, že joomlu nepoužívám. Místo tu pro ně ale je, proč ne. MujSoubor.cz pro mě rozhodně zajímavej neni, naopak, stejně jako "článek" o bezpečnosti.

Na maxiorel.cz jsem začal chodit a chodím kvůli drupalu. Aktuality si přečtu ale není to důvod, proč web navštěvuju. Nejvíc mě zajímají články a návody týkající se drupalu, proto mě naštve když kliknu "Článek: Bezpečné weby používají zelený certifikát" s očekáváním že se dozvim něco praktickýho o drupalu ve spojení s SSL a místo toho je to..reklamní blbost bez nějaký přidaný hodnoty.

Nevim jak to vidí ostatní návštěvníci, pro mě je maxiorel.cz web chlapíka, co zveřejňuje v češtině rady a svoje zkušenosti s drupalem. Není to pro mě portál všeho ze světa internetu.

Především Defender dost zpomaluje PC.

To je opravdu moc chytrej krok. Už weby vytvořený pomocí frontpage byly jedny z nejlepších.

? Pokud chceš blok s posuvníkem, stačí mu pomocí CSS nastavit pevnou velikost. Pro permanentní zobrazení posuvníku lze použít overflow-y: scroll;

Nevim jak funguje modul field_countdown ale snad by ti šlo přes http://drupal.org/project/computed_field plus nějakej script co by odpočet animoval. Zobrazování v bloku bych řešil vytvořením bloku pomocí views kde bych danej field nechal zobrazovat pomocí contextual filters.

Vyzkoušej základní téma vzhledu a dej vědět jestli je problém "globální" nebo je v šabloně. Vzhledem k tomu že je z artisteeru bych si na šablonu i vsadil.

Díky za informaci, férová nabídka.

To na tom prodejní výsledky Windows 8 musí bejt hodně špatně když Microsoft takhle rezignuje.