l.lenek

Obrázek uživatele l.lenek

Zdravím, jsem začátečník v Drupalu a říkají mi l.lenek (už od střední). Weby dělám pár let, preferuji statické stránky, php se začínám učit (jsem nucena). Drupal se mi zamlouvá, jen ho musím lépe poznat a poté ho snad i pochopím. Jestli umím dělat weby to nevím, to musí posoudit někdo jiný, ale snažím se je dělat poctivě, přístupné všem a validní. Rok a půl se snažím ještě ke všemu studovat SEO a SEM, mám za sebou pár kurzů. To je asi vše. Ještě snad drobnost, umím maovat a kreslit, to jsem ostatně vystudovala. :) Mějte se všichni fajn. l.lenek

http://www.babylonie.cz

Obsah uživatele

chyba v instalaci Drupalu 7

Dobrý den,nevěděl by náhodou někdo, co znamená tato chyba? Objevuje se mi už po několikáté instalaci a pak mi nefunguje administrace webu jako "configurace"
Děkuji.

Co myslíte?

Zdravím, po hodně dlouhé době :) Vytvářím si pro kurzy microstránky a tak bych vás čtenáře chtěla požádat o kritiku :Dhttp://www.k

galerie jako blok

Zdravím, hledám jak udělat galerii jako blok a mít tak možnost dělat pro jednotlivé stránky různé galerie. Mám Drupal 7. Věděl byste někdo prosím jak na to? Díky :)

špatně navolená cesta - chyba 403

Dobrý večer,

prosím mohl byste mi někdo pomoci. Špatně jsem napsala souborovou cestu k souboru tmp a teď se nemůžu dostat ani do administrace, abych vše napravila. 

Hláška o chybě v Drupalu 7

Zdravím, nainstalovala jsem si modul metatags do Drupalu 7 a když chci pro uzel vyplnit kolonky tak při uložení se mi objeví tato hláška, věděl byste někdo co s tím? Děkuiji.:

titulka v drupalu 7

Dobrý den, ráda bych si udělala v Drupalu 7 titulku graficky odlišnou od zbytku webu, tudíš jsem použila page-front.tpl.php jenže mi to nefunguje.

Kde najdu v 6 kontrolu přístupu?

Dobrý den, potřebuji skrýt určitou část obsahu před nepřihlášenými jedinci a tak jsem hledala pomoc v knize Drupal 6 druhé vydání, kde pan Polzer píše:

Taky se přimlouvám a přidám :)
Jo a klidně i nějaký placený návod ne eshop :D

Honzo, gratuluji!

Aha, tak to bude fontem. Každopádně, děkuji.

Honzo, děkuji za bezvadný návod. Vše mi funguje, jen mám problém a to šipky. místo nich jsem měla otazníky, zkoušela jsem i ASCII, tam jsem je nenašla. Nakonec jsem vše vyřešila smajlíkama. Jak tedy dát, prosím, do CSS šipky místo obrázků aby fungovaly?
Děkuji.

Díky Honzo, zkusím tedy blueboard - aspoň něco.

Je to pro mne záhada. Mohlo by třeba na toto téma být vytvořené nějaké video :) Díky oběma za rady :)

V hlavičce webu penzionu (přehledný a pěkný) máte měnící se fotky. Mohl byste mi prosím prozradit, který přesný modul jste na to použil? Styloval jste to? Děkuji moc za vaší odpověď. Dost byste mi pomohl :) 

Někomu se web možná bude líbit, ale já bych si takovou firmu nepozvala. Už jenom tím, jak hrozně levně váš web působí. Netvrdím, že máte jít hned do luxusu - to by byl opačný extrém, ale toto je podúroveň.

Titulka je pěkná, ale stránky, kde máte pouze text nestojí za nic. pak mám dojem, že jsem na nějaké průměrném webu. např. strana "o nás". Co proložit text nějakou pěknou fotkou nebo nabídkou v boxíku? Jinak bezvadný nápad :) namíchat si vlastní čokoládu - perfektní :)

Pokud však manuálně vložím foto do článku tak to jde. Tudíž, je zjevně problém v modulu Devel.