Plná karta fotoaparátu? Řešením je Zoner Photo Studio v kavárně.

Pokud jste náruživými fotografy, jistě se vám někdy stalo, že jste fotili tak intenzivně, že paměťová karta vašeho digitálního fotoaparátu byla za chvíli zaplněna. Otázkou zůstává, co s tím. Jedním z řešení je notebook se čtečkou paměťových karet, dalším řešením jsou speciální přenosné disky schopné komunikovat se čtečkami, případně některé multimediální přehrávače, jako např. Cowon A2, ke kterým bez problému připojíte jak fotoaparát, tak USB čtečku karet. Nabízí se však i mnohem pohodlněší řešení.

Reklama

Známý výrobce programu pro správu a úpravu digitálních fotografií Zoner Photo Studio, společnost ZONER software, ve spolupráci s PG Cyber Café nabízí možnost stažení obsahu paměťové karty, úpravy fotografií i jejich odeslání do fotosběrny v příjemném prostředí kavárny. V rámci zápůjční doby počítače lze v kavárně bezplatně pracovat i se Zoner Photo Studio. Personál kaváren by měl být zaškolen a připraven pomoci všem uživatelům, kteří budou tápat. K dispozici budou i animované návody, které vás provedou důležitými činnostmi krok za krokem.

Zoner Photo Studio 9

Zoner Photo Studio 9 a obrázky ve Windows Vista

 

Pilotní fáze projektu bude spuštěna 1.5.2007 v AMD PG Cyber Café Velký Špalíček v Brně odkud by se měl rozšířit postupně do dalších provozoven sítě.

 

Reklama

Přidat komentář