Plná karta fotoaparátu? Řešením je Zoner Photo Studio v kavárně.

Pokud jste náruživými fotografy, jistě se vám někdy stalo, že jste fotili tak intenzivně, že paměťová karta vašeho digitálního fotoaparátu byla za chvíli zaplněna. Otázkou zůstává, co s tím. Jedním z řešení je notebook se čtečkou paměťových karet, dalším řešením jsou speciální přenosné disky schopné komunikovat se čtečkami, případně některé multimediální přehrávače, jako např. Cowon A2, ke kterým bez problému připojíte jak fotoaparát, tak USB čtečku karet. Nabízí se však i mnohem pohodlněší řešení.

Známý výrobce programu pro správu a úpravu digitálních fotografií Zoner Photo Studio, společnost ZONER software, ve spolupráci s PG Cyber Café nabízí možnost stažení obsahu paměťové karty, úpravy fotografií i jejich odeslání do fotosběrny v příjemném prostředí kavárny. V rámci zápůjční doby počítače lze v kavárně bezplatně pracovat i se Zoner Photo Studio. Personál kaváren by měl být zaškolen a připraven pomoci všem uživatelům, kteří budou tápat. K dispozici budou i animované návody, které vás provedou důležitými činnostmi krok za krokem.

Zoner Photo Studio 9

Zoner Photo Studio 9 a obrázky ve Windows Vista

 

Pilotní fáze projektu bude spuštěna 1.5.2007 v AMD PG Cyber Café Velký Špalíček v Brně odkud by se měl rozšířit postupně do dalších provozoven sítě.

 

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru