Pavel

Obsah uživatele

403: File is not an image - problém s nahráváním obrázků

ahoj, při pokusu nahrát jakýkoliv obrázek do teaseru nebo obsahu článku se objeví hláška Vybraný soubor XY není možné nahrát. The file is not a known image format.

FCKeditor funguje jen částečně

ahoj, už půl dne sedím nad problémem. Zprovoznil jsem FCKEditor a nastavil podle návodu uvedeného v knize o Drupalu, ale fungují jen některé funkce (např. kurziva, hyperlink, odsazení,…) Ostatní funkce nejedou -např. tučné písmo, tabulky, odstavce, obrázky...

díky za přehled. Pomohl.

Bezva návod, díky za stručný a výstižný popis. Jen by mě zajímaly ty Open Graph metatagy pro obrázky. Nechystáš k nim nějaký podrobný článek? Mě se třeba dlouhodobě k článkům na FB obrázky z Tybrdo nenačítají. No - asi budu mít náplň na nedělní dopoledne, jdu testovat IFTTT a Open Graph.
Pavel

Bezva tip. Díky. Chytil jsem se za nos a uvědomil si, že stále ještě na webu mám ten starý neaktivní obrázek mapy. Mám raději seznamácké mapy.cz. Musím kouknout, jak je to u nich s vkládáním výřezu do webu.

díky Honzo za všechny ty zajímavé články, co na Maxiorlovi vyšly. Mnohé z nich byly pro mne opravdu inspirací a posunuly mě někam dál. Ohledně obsahu mě napadlo, že by nebylo špatné, kdyby tu pravidelně vycházelo něco z tipů a triků pro Drupal - přeci jen máš na to téma obsáhlou knihu. A ne všichni uživatelé jsou pokročilí. To, co vám profíkům připadá samozřejmé, by třeba méně znalí Drupalisté uvítali s nadšením. Takže já bych se přimlouval za pravidelný seriál s krátkými tipy a triky pro Drupal. Nemusí to být nic obsáhlého. Na kolik týdnů by ti vystačila kniha 333 tipů?

Právě to mě zaráží. Ty soubory, které uvádíš v odkazu v článku, nejsou standardním modulem. Je to jen soubor disqus_migrate.export nebo ten patch.

Děkuji za tip,
Disqus mě zaujal. Jen mám dotaz k té migraci - moduly ze sandboxu se instalují nějak nestandardně?

Díky za pěkný článek i pro nás laiky.

A jak to Honzo vidíš s efektivitou práce? Přeci jen - šasi, váha, konektory - to vše jsou jen technické údaje. Proč by měl člověk přecházek z WIN na jiný systém? Já bych asi jako první důvod viděl: Ušetří mi čas, používá se snadněji, splním úkol rychleji, má dokonalejší SW... Je to pravda? Notebook je nástroj, stejně jako kladivo nebo sešit. 

díky Honzo moc za přehledný článek. Právě jdu učit podobné téma a využiju Maxiorla jako učební pomůcku :-)

Pavel. H.

děkuji Honzovi za radu, opravdu to nebyl problém Drupalu, ale prohlížeče. Já strávil hodně dlouho hledáním chyby v nastavení jednotlivých modulů a nakonec pomohla jeho rada.