Moduly

Dobrý den,

jsem úplný začátečník, stáhl jsem Drupal 7 dle Vaší knížky a také moduly (invaders a popsugar..). První modul jsem potvrdil v modulech a druhý potvrdit nejde, hlásí, že chybí "entity"...Marně zkouším na localhostu (Apache) rozjet aspoň ty "Invaders" a chybí mi nějaký soubor jako index apod. Jak přesně postupovat, abych vůbec spustil modul na localhostu, co zadat? Jinak mi pomohla Vaše kniha 333 triků, první mám objednanou...díky. S pozdravem Ivo.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, asi teď trochu zklamu Vaši důvěru, ale s tímto neporadím. Zmíněné moduly / hry pro Drupal neznám a nepoužívám.

návštěvník

Ještě si dovolím zeptat. Jsem trenér tenisu, začínám se učit Drupal. Potřebuji nějaké moduly (žebříčky, chat apod.). Umím si stáhnout moduly do programu Drupal 7 (site/all/modeles a potvrdím aktivaci v modulech), tady jsem skončil (je potřeba nějak dál to nainstalovat?) a nevím, jak dál. Mám na Apache locahost, kde moduly chci rozběhat. Po naběhnutí localhostu se mi nic neobjeví (jen localhost)...kde se aktivují moduly, zřejmě někam se musí zadat cesta...? Dosud mi neposlali Vaši první knihu, tak čerpám jen ze druhé...omlouvám se za pro Vás možná naivní dotazy. Hezký den.

Ivo

Profile picture for user Jan Polzer

Po aktivaci ve správě modulů je instalace modulů dokončena. Každý modul ale přidává nějaké nové funkce do Drupalu, takže pak musíte kouknout do jejich specifického nastavení.

Máte-li problém s localhostem, použijte Acquia Stack Installer nebo WebMatrix.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru