Maxiorel Copy2Backup 1.0 na světě

První finální verze zálohovacího programu Maxiorel Copy2Backup je k dispozici. Stahovat můžete z adresy www.maxiorel.cz/copy2backup. Anglický instalátor pak najdete na www.polzer-sw.com/copy2backup.
reklama

Freewarovou verzi 0.9.0.0 si přímo z tohoto webu stáhlo přes pětset uživatelů (nepočítáno stahování z internetových katalogů softwaru). Doufám, že si své příznivce najde i teď, když je k dispozici za mírný poplatek. Starší freewarová verze samozřejmě stále zůstává zdarma pro domácí, nekomerční použití.

Ukázka programu Maxiorel Copy2Backup 1.0.0.0

zálohovací program Maxiorel Copy2Backup 1.0.0.0

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru