Martin

Obsah uživatele

Provázanost čláknů

Dobrý večer, jak bych mohl ve Views provázat články na základě stejné hodnoty v typu pole text. Příklad mám dva typy obsahu Státy a Města.

Problém s FTP - nezobrazuje všechny soubory.

Zdravím,
mám takový menší problém s FTP klientem. Používám program FileZilla nebo program PSPad a

Výpis článků v slovníku

Dobrý den,
namůžu najít řešení, jakým způsobem můžu vypisovat seznam článků pro
určitý slovník vždy stejně. Nastaveno to mám tak, že mám slovník a při

Dobrý den, ten Contextual Filters jsem zkoušel, bohužel si nejsem jist co bych tam měl nastavit, jestli Obsah:Název políčka, našel jsem i tu PHP podmínku:

$node=menu_get_object();
return $node->field_moje_nazev['und'][0]['target_id'];

ALe bohužel mi to hlásí chybu:

Notice: Trying to get property of non-object ve funkci eval() (řádek: 2 v souboru /var/www/clients/client1/web3/web/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(53) : eval()'d code).

Tak nevím, kde je chyba.

To jsem také myslel, ale bohužel se mi stále nedaří stáhnout všechny složky. Zkoušel jsem ale SSH klienta PuTTY, soubory už vidím, tak to zkusím stáhnout pomocí SSH. Díky za pomoc.

No na tom určitě něco bude, je pravda, že mi sem tam na pár vteřin web vypadne a to nemám
skoro žádnou návštěvnost. Hledal jsem čím to může být a tohle může být jeden z důvodů. Bohužel nevím jak to jinak řešit asi budu muset zase všechny obrázky postupně mazat a vytvořit pod adresáře, třeba pomocí tokenu měsíc-den.
Používám modul FileField Path a je tam taková pomůcka jak to hromadně přepsat "Retroactive update" jenže mám obavy, že při tom množství souborů bych akorát mohl docílit nějakého výpadku a tím všechno zhoršit, je tam totiž varování, že se to má používat maximálné opatrně. Nemáte náhodou zkušenosti s touto funkcí?
Dík

Dík moc,
to jsem přesně potřeboval, nevím kam jsem koukal, že jsem na to nepřišel sám.

Tak jsem na to přišel, stačilo v příslušném typu obsahu nasatvit neomezení počet vytvářených referencí - hodnota "Number of values" a chyba je pryč. V databázi mi jen zmizely sloupce  s názvem field_slovnik_nid a field_novinky_nid ale všechno funguje jak má. Tak doufám, že bude vše v pořádku. Děkuji za radu.

Jo, nenapsal jsem ža se jedná o Drupal 6.

Martin