Kelly Brook nude aneb jak televize ovlivňuje internet

O tom, že televize zčásti ovlivňuje, co lidé na internetu vyhledávají, jsem měl povědomí již delší dobu. Koneckonců internet je ideální médium pro nalezení dalších doplňujících informací, které se do vymezeného časového pásma v televizi nevejdou. Nicméně vyhledávání na internetu ovlivňuje také to, jaké filmy televize zrovna vysílá. Tato skutečnost se mi připomněla u jednoho mého webu, který v posledních dnech zaznamenal dvousetnásobné zvýšení návštěvnosti. 

Přiznávám, že zmíněnému webu nevěnuji nijak zvlášť velkou pozornost. Je na něm minimum článků a málo navštěvované diskusní fórum. Průměrná návštěvnost se pohybuje od dvou do sedmi lidí denně. Nedávno jsem však byl mile překvapen, když jsem si zpětně zobrazil údaje z měřicího systému Google Analytics. 

Aniž bych se jakkoli snažil, tak 27. prosince 2007 byla návštěvnost webu 238 lidí. Takový rozdíl mě nenechal chladným a začal jsem pátrat po příčinách. Ty jsem objevil záhy. Návštěvnost vyskočila raketově nahoru díky spamu v diskusním fóru a jednomu filmu, který běžel na Nově. 

Graf návštěvnosti
Graf návštěvnosti

Kelly Brook 

Když jsem se totiž koukl, odkud tolik lidí na web přišlo, uviděl jsem, jak v seznamu zdrojů návštěvnosti kralují vyhledávače. A odtud již byl jen krůček ke zjištění, jaké výrazy je na můj web přivedly. Spoustu lidí zřejmě ve filmu Tři, který běžel 26. prosince na Nově, zaujala pohledná (a hlavně vnadná) herečka Kelly Brook. Vzhledem k její vizáži a odhalenému tělu, kterým ve filmu několikrát potěšila hlavně mužské diváky, se nedivím, že spousta z nich začala hledat pomocí Seznamu a Google výrazy jako „kelly brook nude“ nebo „kelly brook nude video“. 

Kelly Brook
Kelly Brook (zdroj: www.kellybrook.org.uk

Na můj zpustlý web pak tito lidé zavítali kvůli spamu v diskuzi, kde nějaký dobrák (nebo spíše robot) vložil spoustu odkazů na lechtivé stránky se jmény různých filmových hvězd a hvězdiček. Mimo jiné se tam objevilo i jméno Kelly Brook. 

Chcete-li si tedy zajistit zvýšení návštěvnosti svého blogu, zkuste dopředu sledovat televizní program. Napíšete-li dostatečně dopředu článek o populárním filmu nebo o některém z jeho protagonistů, pak máte šanci, že váš článek vyhledávač zaindexuje a v době, kdy se film objeví v televizi, budete mít o návštěvnost postaráno.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

 Máš někde Honzo seznam všech webů, které si dělal? V poslední době objevuju tvé výtvory jako anastacia.cz a screenshots-archive.com, který dostal nový kabátek. A je to paráda. I Maxiorel je zajímavé čtivo.

Jen tak dál. ;-)

Profile picture for user Jan Polzer

Ahoj, kompletní seznam vlastních webů nikde nemám. Momentálně rozjíždím několik nových článkových webů, uvidím, co z toho vznikne. Některé weby, které jsem dělal, jsou v nabídce služeb. Nicméně v seznamu jsou i věci, které jsem dělal pro někoho na zakázku.

Co se týče Archivu Screenshotů, zatím se to potýká s dětskými bolestmi. Nevěnuju se tomu, jak by si to zasloužilo. Ale v průběhu příštího roku bych to rád změnil. Prozatím jsem mu dal trochu lepší vzhled a Tails pravidelně dodává nové screenshoty.

Současná Anastacia.cz není tak úplně mé dílo. Po získání domény jsem se snažil o vytvoření fanouškovského webu, nicméně nejsem ten správný fanda, takže obsah www.anastacia.cz teď utváří kolega. Nicméně doména je má a běží na mém serveru. Myslím, že je to ku prospěchu všech. Doménu nemá žádný spekulant, který by na ní udělal jen Made For Adsense web a Anastacia Splendid Site má důstojnou adresu :-)

Jan Polzer, Maxiorel.cz, Archiv Screenshotů

 

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru