Jak na zrychlení Outlooku

Pokud používáte Outlook 2007, pak jste možná zaznamenali občasné zpomalení až zamrzání výkonu tohoto poštovního klienta a plánovacího programu. Microsoft to údajně zaznamenal díky programu Customer Expirience a přišel na to, že „Outlook 2007 občas trpí prodlevami ve své aktivitě a nereaguje tak rychle, jak by se slušelo“, což je citace z TechNet Blogu CZ/SK. Problém se týká hlavně práce s většími soubory datového úložiště (sobory PST a OST). Výsledkem je oprava, která tyto problémy řeší.

Outlook 2007

I toto je jedna z podob Outlooku 2007 – čtečka zpráv RSS

Zmíněná oprava řeší také problémy s prohledáváním e-mailových zpráv a aktualizacemi naplánovaných schůzek. Stáhnete ji z webu Microsoft Download Center (Služba stažení softwaru). Přečíst si můžete také podrobnější popis opravy pro Outlook.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru