Jak na zrychlení Outlooku

Pokud používáte Outlook 2007, pak jste možná zaznamenali občasné zpomalení až zamrzání výkonu tohoto poštovního klienta a plánovacího programu. Microsoft to údajně zaznamenal díky programu Customer Expirience a přišel na to, že „Outlook 2007 občas trpí prodlevami ve své aktivitě a nereaguje tak rychle, jak by se slušelo“, což je citace z TechNet Blogu CZ/SK. Problém se týká hlavně práce s většími soubory datového úložiště (sobory PST a OST). Výsledkem je oprava, která tyto problémy řeší.
reklama

Outlook 2007

I toto je jedna z podob Outlooku 2007 – čtečka zpráv RSS

Zmíněná oprava řeší také problémy s prohledáváním e-mailových zpráv a aktualizacemi naplánovaných schůzek. Stáhnete ji z webu Microsoft Download Center (Služba stažení softwaru). Přečíst si můžete také podrobnější popis opravy pro Outlook.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru