Jak na snadné přidání článku do několika linkovacích serverů?

Autoři článků i jejich čtenáři si oblíbili tzv. linkovací servery, na kterých je možno uvést odkazy na články a nechat ostatní uživatele, aby svým hlasováním článek zviditelnili a případně na něj upozornili ostatní. Před několika dny byla spuštěna nová služba, která vám umožní velmi rychle přidat odkaz na článek do několika desítek českých i zahraničních linkovacích služeb.

Nový web se jmenuje přidej.cz a nabízí rychlé vložení odkazů na články nebo RSS zdroje. V současné době podporuje tyto linkovací služby: Zalinkuj.cz, Jagg.cz, Linkuj.cz, Bookmarky.cz, Diskofil.cz, Mojelinky.sk, Vybrali.sme.sk, Google Bookmarks, Del.icio.us, Digg.com, Technorati.com, Stumbleupon.com, Furl.net, Blinklist.com, Reddit.com, Feedmelinks.com, YahooMyWeb, Newsvine.com, Soclializer, Ma.gnolia.com, Rawsugar.com, Squidoo, Spurl.net, Blinkbits.com, Netvouz.com, Rojo.com, Blogmarks.net, Shoadows.com, Simpy.com, Co.mments.com, Scuttle.org, Bloglines.com, Tailrank.com, Slashdot.org, Mister-wong.com, a Mister-wong.com. 

přidej.cz

Celé to funguje tak, že do formuláře vložíte adresu odkazované stránky nebo RSS zdroje a jejich popisek. Pod formulářem jsou pak odkazy na linkovací servery. Stačí klepnout na odkaz serveru, do kterého chcete článek přidat, otevře se nová stránka a v ní pak již konkrétní web se svým formulářem pro přidávání. Zrychlení spočívá v tom, že si nemusíte pamatovat všechny adresy na linkovací servery. 

Pod svůj článek můžete vložit namísto několika jen jediné tlačítko, které bude směřovat na přidej.cz a čtenář si pak sám vybere, u jaké služby chce článek zalinkovat. Bohužel celé to má jednu nevýhodu. Po klepnutí na odkaz linkovací služby se nová stránka otevře ve stejném okně – zkoušel jsem to s Firefoxem a IE7. Nelze přitom využít triku s klepnutím pomocí prostředního tlačítka myši - odkazy jsou javascriptové. Otevřením linkovacího serveru v novém okně by se přidávání do více služeb zpříjemnilo, zajímavé by bylo také zobrazení všech linkovacích služeb najednou. 

Každopádně jde o zajímavý projekt a jestli vás také zaujal, koukněte se na jeho stránky pridej.cz.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru