Ivo Musil

Obsah uživatele

Aha! Jasně - nehledat distribuci a sestavit si to sám. Díky.

Děkuji za tip. Ovšem obávám se, že to nepůjde jen se základní instalací. Když jsem něco velmi podobného před časem řešil v D7, musel jsem mimo jiné použít modul Entity Registration a řadu dalších (pathauto, transliteration,...), aby to trochu vypadalo. A zdaleka ne všechny jsou už pro D8. Ještě jsem se neprohrabával všemi moduly pro D8, takže nevím, zda je to vůbec řešitelné. Tak jsem chtěl vědět, zda není nějaké ucelené řešení. Díky.

Možná jsem použil něco jako Views PHP...

Co modul JS injector? Máte s ním nějeké zkušenosti?

Kam byste umístil ten JavaScript, aby se spouštěl jen na té konkrétní stránce, prosím?

Tak jsem aspoň ty počty vložil do hlaviček pohledů. Nejdřív jsem vytvořil agregační pohledy typu Vložit, které mi vracejí počty položek v jednotlivých pohledech (tabech), a v tabech jsem je vložil do hlavičky Globální: View area.
Ale mám ještě jeden dotaz, který s tím přímo nesouvisí, ale narazil jsem na to při hledání řešení tohohle problému. Pamatuji si, že jsem kdysi používal v Rewrite results PHP, ale tady mi to nabízí jen html a pár nahrazovacích vzorků z polí. Nevíte, jak jsem to tehdy dělal? Děkuji.
Ivo

... nebo aspoň aby se příslušný tab zobrazoval jen když obsahuje nějaké položky. Ideálně obojí.

Smažte view Produkty a view Pro děti nastavte jako Default menu tab.

Dobrý den,
neměl byste taky tip, jak zobrazit přímo v tabu za názvem počet produktů v příslušném výpise (např. Produkty (128), Pro děti (36)...)?

Vypadá to, že řešením je nepoužívat systémový obrázek, přidat k editaci (příp. registraci) normální Image field, tam nastavit tokeny, a použít modul User picture field. Ten funguje jak v systémovém profilu, tak i v Profile2, zdá se. Ale je to zase další modul.