Invex 2007 i o víkendu

Zajímavá změna nastane v rámci letošních veletrhů Invex a Digitex. Klasický pětidenní formát zůstává zachován, nicméně změna nastavá ve dnech, ve kterých bude veletrh probíhat. Namísto pondělí až pátku budou veletrhy probíhat od úterý do soboty.

Organizátoři veletrhů si od této změny slibují také oslovení domácností a podnikatelů, kteří se nepohybují v oblasti ICT. Slíbeno je značné množství konferencí či tématických projektů, momentálně jsou jich vymyšleny tři desítky. V sobotu bude nabízeno zvýhodněné rodinné vstupné. Letošní Invex a Digitex se tedy budou konat 23. - 27. října 2007.

Pro mě osobně to znamená jediné. Sobotu určitě vynechám. Prozatím se vždy ukázalo, že i přes vyšší vstupné se ve dnech pro odbornou veřejnost objevuje spousta sběračů letáků z řad středních škol, případně studentíků, kteří až tak velký zájem o nové technologie nemají a spíše si poflakováním na výstavišti krátí čas. Pokud tedy bude sobota zaměřena na rodiny, bude to pro „odborníky“ doslova tragédie :-)

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru