E-learning o Windows 7 zdarma od Gopasu

Počítačová škola Gopas nabízí v rámci svých elektronických výukových programů také kurz věnovaný operačnímu systému Windows 7. Chcete-li se seznámit s jeho novinkami, využijte bezplatnou výuku přes internet. Stačí vám webový prohlížeč.

Elektronická výuka je moderní způsob, jak seznámit uživatele s nějakým produktem nebo službou. Kdysi jsem na ExtraWindows.cz psal o Edu-learning pro Microsoft Office 2007 a tento článek vyvolal spoustu kladných reakcí. Dnes tu máme něco podobného, bezplatný elektronický kurz věnovaný operačnímu systému Windows 7.

Počítačová škola Gopas chce tímto kurzem oslovit všechny zájemce o Windows 7, kteří ještě systém plně neprozkoumali, nebo by se o něm chtěli dozvědět více předtím, než jej nainstalují do svého počítače.

E-learning o Windows 7

Elektronický kurz od Gopasu je k dispozici coby webová aplikace, takže si jej můžete kdykoli otevřít ve svém prohlížeči bez nutnosti cokoli instalovat. V levé části najdete stromovou strukturu se seznamem výukových kapitol. Každá obsahuje základní seznámení s danou problematikou ve formě stručného textu a výklad.

Výklad je zajímavější, protože v něm probíhají živé ukázky systému doprovázené mluveným slovem. Stačí klepnout na nějakou lekci, zvolit Výklad a pokračovat tlačítkem Spustit výklad:

E-learning Novinky ve Windows 7

E-learning Novinky ve Windows 7

Při výkladu vidíte náhled na plochu systému doplněnou o spodní lištu s přepínátky. Každý výklad má totiž několik částí, je doprovázen také textovým popiskem a poskytuje vám dostatek času na vstřebání nových vědomostí.

E-learning Novinky ve Windows 7

E-learning Novinky ve Windows 7

Některé části výkladu po vás také vyžadují, abyste zopakovali předvedené postupy. Tím si samozřejmě získané vědomosti ověříte v praxi.

E-learning Novinky ve Windows 7

E-learning Novinky ve Windows 7

Doporučuji tento e-learningový kurz vyzkoušet všem, kdo si zatím Windows 7 neosahali v reálném počítači. O novinkách se toho již napsalo spousty, zde však máte možnost si je vyzkoušet v praxi, bez instalace Windows 7 do počítače.

Kurz najdete na adrese content.gopas.cz/novinkywin7. Nabídku dalších elektronických kurzů počítačové školy Gopas najdete na adrese elearning.skola.cz.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru