Bydlení v Praze

Chystáte se stavět nebo kupovat rodinný dům? Pak by vás mohla zajímat nově spuštěná webová prezentace, na které jsem se podílel. Společnost Impres Edil nabízí výstavbu devatenácti nadstandardních rodinných domů v obci Kostelec u Křížků. Ta se nachází jen kousek od Prahy. Více informací najdete na www.bydlime-u-prahy.cz.
reklama

Své postřehy k designu nového webu můžete přidat také do diskuze zde, na Maxiorlovi.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

"Dobrý den, a jak to s projektem dopadlo za těch 14let? Dneska jsme spousty takových realitních kanceláří a developerskych projektů kde sehnat bydlení v okolí Prahy ale pro mě je to jiná cenová kategorie. Ale neříkám že by se mi nelíbilo takové bydlení na kraji Prahy v klidné části někde u parku, nebo lesa s dobrou dostupností do centra. "

návštěvník

Tak to je super, jen u Prahy znám Kostelec nad Černými lesy no každopádně v Praze je spousty nabídek jako třeba tady co se týká nového modernějšího bydlení na internetuc je jich čím dál víc co se týká bydlení pro náročnější. Ale samozřejmě že se tam dá sehnat i levnější a dostupnější bydlení, samozřejmě že myslím tím v Praze.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru