Alternativní tonery? Obavy nejsou na místě. 5 důvodů, proč je kupovat

Pokud tisknete tak často, až se vám od tiskárny příslovečně práší, téměř jistě jste někdy přemýšleli nad tím, jak snížit celkové náklady, jejichž značnou část tvoří náplně. A pravděpodobně vám někdo poradil, abyste namísto drahých originálů používali alternativní neboli kompatibilní náplně. Jenomže váháte, protože jste se někde dočetli i protiargumenty. Tak co s tím? Přečtěte si následující důvody, proč byste měli měli neoriginály alespoň vyzkoušet. Upozorňujeme, že se následující informace týkají pouze kvalitních tonerů a nikoliv neprověřeného zboží pochybného původu.

1. Ušetříte spoustu peněz

Alternativní tonery jsou výrazně levnější než originální. Plně kompatibilní tonery Xerox, které odpovídají mezinárodním standardům, seženete i o více než 80 % levněji a ušetříte tisíce korun. Analogicky to platí i pro tonery Epson a další značky.

2. Bez ztráty kvality

Bojíte se, že díky neoriginálním tonerům sice ušetříte, ale na dokumentech do bude znát? Kvalitní tonery nabízí srovnatelnou kvalitu tisku, často dokonce totožnou. Ale jak zaznělo v úvodu – klíčové je najít výrobce, který garantuje zachování standardu.

3. Bohatá nabídka a dobrá dostupnost

Sehnat originální tonery pro některé tiskárny může být problém. Těch alternativních je obvykle k mání víc než dost.

4. Garance kompatibility a 100% funkčnosti

A bude si tiskárna s neoriginálním tonerem rozumět? Solidní výrobce o kvalitě svých produktů nepochybuje, a proto nabízí garanci bezproblémové funkčnosti. Vaši tiskárnu rozhodně nepoškodí.

5. Zbrusu nové produkty

Proč jsou kompatibilní tonery oblíbenější než renovované? Důvodem je fakt, že jde o zcela nové zboží, zatímco v případě renovace dochází k výměně opotřebovaných a vadných komponentů. Většina lidí má zkrátka lepší pocit z věci, které před nimi ještě nikdo nepoužíval.

6. Ekologická likvidace a výkup tonerů

I v případě alternativních tonerů můžete očekávat kvalitní služby zákazníkům a ohled na životní prostředí. U značky TOREX je umožněn zpětný výkup tonerových kazet a jejich ekologická likvidace. Tímto ušetříte za pořízení náplně, část svých peněz můžete získat zpět, a to zcela bezplatným odvozem. My se pak postaráme o jejich ekologickou likvidaci.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru